Skip to main content

Topic: HobbyKing EU ili Global (Read 6358 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HobbyKing EU ili Global

zanima me koja je razlika osim sto ovo iz EU prije dode i manje kosta dostava....

dal mi se vise isplati slozit sve u global-u i narucit ili uzet dio iz eu a ono cega tu nema iz global-a

i dal se placa neka carina (ako da... kako to funkcionira i kolika je carina)

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #1
Predlažem da se predstaviš u temi za to:
http://www.flyfreak.net/nasforum/predstavite-se/msg145555/?boardseen#new

Iz EU ti nema carine niti nikakvih dodatnih davanja osim shippinga (pošto smo u EU, jel :) ). Jedini problem je što nema niti blizu toliko stvari kao u international.
Iz Kine ima svega, shipping je sporiji puno i plaćaš normalnu carinu ako ti odluče otvoriti paket (cifre preko 150kn).

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #2
hvala =) narucit cu sa global-a pa cemo vidit kak ce ispast =)

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #3
Ja sitnice naručujem malo-po-malo iz Kine,a veće i skuplje stvari iz EU.
Pa kad dođe-dođe! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #4
al kad trebam narucit doslovno sve.. stanicu, baterije, djelove za quad.... a nema svega na eu..
pa mi je glupo placat 2 puta dostavu

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #5
A carinu, jel ti to glupo plaćat? :D

Naplaćat ćeš se ti dostava i dostava u ovom hobbyu, moraš se u startu pomiriti s tim :)

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #6
e pa to me u principu i zanimalo kad sam ovau temu otvorio.. koliko ce me vise ispast carina nego da ovdje kupim po nesto vecim cjenama

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #7
Nije problem carina, koliko je porez!

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #8
koliko posto poreza ide? i dal to ide na sve djelove?


Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #10
divno... sad sam tako ponosan sto sam hrvat -.-

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #11
a kako bih se tek osjecao da si jebeni bosanac? 26% od cijene moras im platit ako ti uhvate paket uz to ovi postari i carinici vrlo rado vole igrat nogometa s paketima i naravno paket kroz drzavu putuje najmanje tjedan dana -.-'' tako da ti je bolje budi ponosan sto zivis u HR,vi bar imate opciju trulog eu skladista i imate bar donekle normalnu postu ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #12
ok... bit cu tiho =)

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #13
Jednostavno sam morao napisat ovo kako bih ti predocio da je dobro sto si u HR  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: HobbyKing EU ili Global

Reply #14
 ;D