Skip to main content

Topic: Helikopteri - dilema oko početnog modela (Read 6663 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Helikopteri - dilema oko početnog modela

Pozdrav društvu,

Evo moje male dileme. Zapalio sam se za RC heliće, pa nađoh u Pluramaksu jedan veliki , Overlord, 3 kanalni.
No zaintrigirao me i CO-Comanche, koji je malo manji ali 4 kanalni.
E sad, Overlord je outdoor, dakle za van, jedino nigdje ne mogu naći da li ima GYRO u sebi. Po specifikacijama mu je i domet dosta mal (60m) a i baterija je NiMh.

Budući da imam 2 mala, sobna 3ch modela, jedan bez gyra a jedan sa (taj sa gyrom se isto zove Overlord, i izgleda gotovo jednako kao veliki), znam koja je razlika u kontroli helića sa gyrom (odnosno u nemogućnosti kontrole helića bez gyra).

Comanche opet ima sve navedeno,gyro, veći domet, LiPo bateriju.....ali je manji i nije baš za van. Kolega ima Big Lamu i muči se s njom, čak me pita da se zamijenimo ako kupim Overlorda.

Ima li netko ikakvog iskustva s navedenim modelima???

Ili preporuka koji od ta dva uzeti, razlika u cijeni je 150ak kunića.

[move] Hvala unaprijed [/move]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #1
a zasto se opet mucis sa koaksijalcima?
Predji na prave 5-kanalne CP helice.

U najmanju ruku Blade 400 ili neki od klonova Trexa 450.
Imas ih na HCu za smjesne novce.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #2
A što je HC, Hobbycity?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #4
Nemogu ti dati neki pametan savjet, ali bolje uzmi nešto u kitu,
 napatit ćeš se ali i naučiti kako to sve radi!
Još ti je lakše ako si iz Zagreba ili okolice imat će ti tko pokazati itd...
Probaj sa ovim:
http://www.flyfreak.net/helikopteri/hk450-setup-za-pocetnike/

 

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #5
Ma nisam u Zagrebu nego u slijepom crijevu (čitaj istočna slavonija), pa to i je problem. A i s vremenom sam na vi, pa mi više odgovara neki sastavljeni model. I ne ludim baš za 3D modelima, više onako za jednostavan i dugotrajan let. I da je veći helić, za van.
Kolega ima BigLamu, ali mu baš i ne ide , dosta je nestabilan(dobro i on je malo živčan pri vožnji  ;) )

Od Overlorda sam odustao, nema Gyro, znam šta je kontrolirati heli bez Gyra, barem ove male sobne, i to je katastrofa.

Razmišljao sam čak i o Honey Bee Kingu ili Belt CP2, iako su to 3D modeli i 6 kanalni.

Možda Honey Bee V2, taj bi mi super ogovarao, 4 kanala, brushless motor....
Ali kod nas to nema pa moram tražiti vani  :(


Hvala na savjetima.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #6
Kao što su i drugi rekli, uzmi "normalan" helić, nešto što imaju i drugi da ti mogu pomoći, npr:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9975&Product_Name=HK-500GT_3D_Electric_Helicopter_Kit__%28incl._blades_and_extras%29
Što je helić veći to ga je lakše kontrolirati, pa bi ova 500-tka bila prave veličine, jer za još veći su skupe baterije i ostala elektronika. Svu elektroniku imaš na linkovima kad odskrolaš stranicu.
Ili za nešto više novaca pravu pilu tj. Protosa:
http://www.infinity-hobby.com/main/product_info.php?cPath=31_141&products_id=4185

Pozdrav

Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #7
Eh, kao što sam već napomenuo, nemam vremena još to i sastavljat, skupljat dijelove i sl.
Prioritet su mi gotovi modeli.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #8
ja imam HK 450, u biti imam ih 3 cijela, i još koji u alu dijelovima  ;)
jer plastična verzija je dobra, sve dok ne počneš malo cukat palice  :)

preporučil bi ti taj heli, jako je jeftin, jednostavan za složiti, i samo sklapanje ne traje dugo....
no, to da nemaš baš vremena slagat helića, ne kužim, jer svaki heli dok padne, ima dosta slaganja na njemu.....

bitno ti je.... da imaš za početak lako i jeftino nabavljive dijelove, jer dok lupiš, nije svejedno dal bude šteta 5, 50 ili 500€  ;D

meni je šteta na heliju, dok mi je zasral stari telebee gyro, i heli je lupil gadno bila oko 10$

ako već inzistiraš na gotovom modelu, gledaj bar da su ti dijelovi lako dobavljivi, jer šteta da heli stoji na ormaru zbog neke sitnice koja fali...


Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #10
Jedno pitanje za sve helikopteraše.
 
Puno je pokušaja sa jeftinim helićima no jel netko stvarno naučio letjeti na nekoj jeftinoj letjelici?
 
Ne mislim lebdjeti i jedan krug pa kreš, nego ono izletio ga pa mu dosadio.
 
Na HC sad ima nešto što bi moglo obečavati za male novce a to je 450, 500 i 600 klasa sa alu glavom, govorim o kopijama T-Rexa i elektro modelima, jeftini su a na slikama djeluju ozbiljno.
Ona plastikana je vjerojatno bacanje love, nije skupo no samo manje love za pravi heli.
 
A i ovi sa alu glavom su bez motora i elektronike i dok se opreme košali budu preko 3000kn kad se srednje dobro opreme još poštarina pa ak padne i koja carina.
 
Nakon par pada jeftine dijelove mjenjali budu oni od orginal T-Rexa tak da...
 
 
a niti ne znam nekog da ih je kupio i da sam vidio i da znam jel nešto na njima nije ok, npr linkovi ili nešto pa ih treba odmah nadograđivati
Nešto mi govori da neka sitnica mora ne valjati.

Svakom bi preporučio da krene odmah sa nekom 450, 500 ili 600 klasom sa alu glavom i repom, po mogučnosti nekom markom jer ušparal bude vrijeme i novce a kaj je naj važnije prije bude vidio rezultate.

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #11
Usudio bi se tvrditi da je 500-tka najbolja veličina za početnika. 450-tka je mala i zbog toga ak ti ode i malo dalje nego što si htio nastaju problemi zbog orjentacije, zbog manje težine je osjetljiviji na vjetar a i nervoznije leti. 600-tka je preskupa što se tiče baterija (i dovoljno moćnog punjača), motora i servaća.
Alu dijelove ne bi uzimao pod obavezno, ima smisla kod jeftinjaka jer su im plastični dijelovi slabije kvalitete a razlika u cijeni Alu i plastikanera je 20$, tak da se isplati (nemam iskustva ni sa jednim jeftikanerom - čisto na osnovu iskustava koje sam pročitao po forumima).
Kod helića s imenom čak su i plastični kitovi sasvim dobri za 3D letenje a kamo li početničko (npr Protos).
Par helića 500-tki s imenom: Protos, T-rex 500, Logo 400, Atom (poredani od najjeftinijeg do najskupljeg).

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #12
Istina ja sam imao prvi heli 450 i sad kad usporedim sa 500 lakše se leti 500-tka. Nekad je bila razlika u cijeni dijelova između ta dva helića sad više nije.
 
Matematika je jednostavna veći helić veća stabilnost brži napredak, 500-tka je odličan helić za početi i rezultati su brzo vidljivi osim toga svi dijelovi i šerafi  su veći pa se ne gube po podu svako malo. Jednom kad se heli složi ne moraš više šerafiti po njemu samo se leti čisti i podmazuju linkovi. Tak je barem bilo meni sa T-rex-om 500.
 
Mislio sam da ovi jeftini plastikaneri nisu dobri jer kupio sam jednog pa se uvjerio, to je nekvalitetna plastika a kod plastike je matematika kvalitetna plastika = skupa plastika.
 
Zato kad se već kupuje helić bolje kupiti sa alu dijelovima jer sigurno je bolji, ako se kupuje u HK. Možda bi trebalo kupiti l bolje linkove a cijena im je zanemariva. Ostaje jedino pitanje ležajeva no mislim da bi ti helići mogli biti ok uz manje ulaganje. Svatko tko kupi heli prvo će shvatiti da treba promjeniti dobavljaća jer HK koliko god se trudi još uvijek nije heli shopp.
 
S druge strane kad se kupuje ime sve to je izbjegnuto, samo treba biti uporan ko mazga i letjeti.
 
Ovo uporan zato jer za savladati helić ipak treba više svega od savladati letenje sa avionom.
 
Ono što naj više boli je cijena helikoptera ali nek se nitko ne zavarava, jeftini helikopteri su naj skuplji helikopteri no to ne znaš dok ne probaš. Zato ako se želi naučiti letjeti heli mora se uložiti dosta kuna.
 
Svako treba znati za sebe hoće drkati svaki dan po nekom heliću i patiti se i sebe doživljavati kao nesposobnog za letenje ili kupiti neki helić i letjeti s njim. Između jednog i drugog razlika je samo u dobrom helikopteru. Na kraju balade uvjek se treba kvalitetan heli ili se odustaje. Kupiti jeftih helić i nakon jednog vremena odustati i ne naučiti letjeti za to vrijeme je bacanje love i gubljenje vremena. Da znam nekog tko je to uspio odmah bi da predstavio ovdje.
 
Kod helikoptera ne vrijede pravila kao kod aviona i to treba tako i shvatiti, ozbiljno se primiti helića ili bolje i ne pokušavati jer neće biti rezultata, samo prazan novčanik.
 
No čovjek je započeo temu sa koaksijalnim helićima koji su za upoznavanje i snalaženje uopće u prostoru sa helikopterom sasvim ok. Samo takav heli se brzo preraste i opet smo kod pravih helikoptera.

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #13
A od tih pocetnickih modela Blade400 kao kit opcija.
Ovo je vrlo zgodno i prihvatljivo rjesenje za onoga tko nema nista.
Ali ak vam se da pomuciti na HCu za tu lovu (400$) mozete sloziti veci i bolji helic.

Ispod toga neki od CP modela eflite-a, honeyBee i sl.
Sa njima se moze uciti u kuci ili na dvoristu kad nema vjetra.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Helikopteri - dilema oko početnog modela

Reply #14
Po meni je puno bolja opcija neki 450 ili 500 klasa iz HC-a neko bilo koji koaksijalac, HoneyBee ili lokalnih trgovina. Ako ti se ne svidi nisi mnogo utuko love, opet ako ti se svidi lako nadogradiš kritične dijelove sa kvalitetnijima i imaš HELIĆ. Ja sam kupio 450 klasu i na njoj se naučio letiti, sada da kupujem vjerovatno bih išao na 500 klasu (Protos ili TRex) jer je cijena samog kita neznatno veća, jedino baterije duplo skuplje ali šta ćeš. 500 se bolje vidi i mirniji u letu. U zadnje vrijeme sam bio u dilemi dali da pređem na 500 klasu ili da nadogradim svoj 450, jazavac je prodavao svoga dosta povoljno ali je planuo u istom danu :'(  onda sam odlučio nadograditi svoj 450 i dalje letiti s njime. Promjenio stari 430L stock motor koji nije imao dovoljno snage za sve pizdarije koje sam htio probati sa novim Scorpionom 2221-8 koji je preko 30% jači. Kada je izašao Alignov Flybarless za 450-ku nabavio si i to, sada bi i na tome trebao dobiti preko 10% snage, probao sam ga na stolu mnogo se lakše vrti bez flybara, pogotovo kada swash nije u nuli. Jedan od razloga zašto nisam prešao na veću klasu je i to što imam pun kofer rezervnih djelova za 450-ku, ako to idem prodavat neću dobiti ni pola cijene a za novu klasu bi morao ponovno nabaviti i nove rezervne dijelove. Najvjerovatnije ću lagano "trošit" rezerne dijelove  i kada se odlučim vratiti stari flybar prodati 450-ku i kupiti veću klasu (vjerovatno veću i od 500-ke)
Uglavnom slažem se s većinom da je najjeftinije i najskuplje. Nekidan sam poštelavao jednog HoneyBee - katastrofa, sve se mota da je to nevjerovatno, s druge strane opet koaksijalci manje-više lete sami i nemaju prevelike manevarske sposobnosti tako da se na njima nitko neće naučit letit helikopter - dobri su za djecu.
 
P.S. neki dan sam malo "zavrtio" novi FBL sistem u kući. Sve je došlo uredno stegnuto u kutiji, nisam htjeo rastavljat pa mi se osvetilo. Zavrtio ga na 70% gasa jedno pola minute kada je puklo kao iz puške. U tvornici nisu stavili threadlock na vijke spindla pa se sablje razletile - sva sreća da nije pogodilo ništa vrijedno u kući a i model sam držao kao i uvijek malo iznad glave. Nije bilo veće štete osim slomljenih sablji i nestalog alu prstena koji pritišće gumene dampere, kako je vrijeme još uvijek loše nadam se da će infinity poslati prije sunca. Inače na FBL glavu od 450-ke pašu dijelovi od V3 Pro verzije.
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20