Skip to main content

Topic: DIY Handheld gimbal za Gopro (Read 4289 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DIY Handheld gimbal za Gopro

Reply #15
Znas kaj, imam ga ali mi se ne svida kak radi. Nije mi koristan. Mislim da ga necu ni stavit.

 

Odg: DIY Handheld gimbal za Gopro

Reply #16
Mos objasniti detaljnije? Ja planiram sloziti 2d handheld s pitch kontrolom... Vidio i na YT i s servo testerom ljudima radi ok.

Odg: DIY Handheld gimbal za Gopro

Reply #17
Sa servo testerom bi bilo bolje, da! Ja imam joystick kao onaj na plejki ali je fora da se on vraca u centar pa drzi kut dok ti drzis kut... Bolji je pot koji ti okrenes pa stoji.
Ja sam si slozio tri profila, jedan da pitch gleda dolje, drugi ravno, treci gore. To mi je jednostavnije od joysticka jer imam gumb za mijenjat profile na plocici a realno mi ne treba da druge osi naginjem.

Odg: DIY Handheld gimbal za Gopro

Reply #18
Aha mislim da kuzim kaj zelis reci. Ja sam planiral s servo testerom jer mi samo pitch treba :)
Hmm ovo s joystickom zvuci bezveze, kaj nema neki mod gdi zadrzi polozaj? ono ko rate i stick mode na gimbalima ako je to to

Odg: DIY Handheld gimbal za Gopro

Reply #19
Znam da bi se trebalo dat slozit ali kad sam vidio da mogu ustedit na broju zica na taj nacin, prestao sam trazit...