Skip to main content

Topic: gearbest.com (Read 19552 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gearbest.com

Dali je netko naručivao od  http://www.gearbest.com/  ?
Cijene su skoro sve snižene, neke i 72posto, recimo CC3D flight controller 10.12 dol.free shipping, pa 700 TVL 1/3 CCD 110-Degree FPV Lens with Sony 811 dođe 8,96 dol, naravno free shipping i da ne nabrajam dalje.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #1
Naručio  SJ4000 za 70 $ i stiglo u roku 10 dana, još su mi slikali paket i sve to stavili status paketa plus tracking broj
znači jedna naružba nikakvi problemi
pozz

Odg: gearbest.com

Reply #2
Baš sam ubo cc3d kontroler... hvala na super informaciji :)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #3
Narucio dvije odvojene stavke kod njih, isto slikali, nikad doslo... Natezan se u nedogled s njima, popizdio i stisnuo paypal claim, ofkors vracene pare

Odg: gearbest.com

Reply #4
Nadam se da nisam te sreće... Javim kad (ako) stigne.

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #5
Dosad mi je sve uredno stizalo od njih, ali i nije sad baš da sam neznam koliko narudžbi napravio  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: gearbest.com

Reply #6
26.11. naručio, 02.12. poslano (dobio mail sa slikom) Sad slijedi čekanje...
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #7
ja sam kod njih narucio jednom i mogu vam reci da su strava i uzas, nikada vise, cekao vise od dva mjeseca nikada stiglo nije, bilo je natezanja samo su obecavali ali nista od toga!  cifra je bila par dolara, i napisao sam im da im poklanjam novac, da kod njih nikada vise nenarucujem  izbjegavaj te ih u najsirjem krugu!


Odg: gearbest.com

Reply #9
Ja vjerujem da su to kineski webshopovi sa istog skladišta. nešto tipa kod nas 10 web shopova za pc a svi naručuju od msana.. tako i tamo isto sve je to isti koš samo drugi preprodavač...

Odg: gearbest.com

Reply #10
Ja vjerujem da su to kineski webshopovi sa istog skladišta. nešto tipa kod nas 10 web shopova za pc a svi naručuju od msana.. tako i tamo isto sve je to isti koš samo drugi preprodavač...
Nije baš sve isto.. mada ih ima istih, tj. jedan 'čovjek' drži dva-tri dućana.. primjetim to po njihovim mailovima

Odg: gearbest.com

Reply #11
narucija par puta razne sitnice stiglo, sad cekam zadnju posiljku proslo 20-tak dana jos nije stiglo  :'(

Odg: gearbest.com

Reply #12
To ti je normalno za ovo doba godine, mjesec dana pa i do mjesec i pol po mom iskustvu.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: gearbest.com

Reply #13
26.11. naručio, 02.12. poslano (dobio mail sa slikom) Sad slijedi čekanje...

Trenutno stanje...
        2015-12-10 09:21:00  En route to DHL eCommerce Distribution Center
        2015-12-10 08:59:00  Electronic Notification Received: Your order has been
                                       processed and tracking will be updated soon
        2015-12-09 20:15:19In Transit AT
        2015-12-09 20:15:19In Transit AT
        2015-12-09 20:15:19In Transit AT
        2015-12-03 09:12:03    Arrived AT

... znači li to da je tek 10.12. krenuo paket? ??? >:( :'(
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.