Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 101871 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Evo i ja sam se upustio u gradnju zagia da ne pišem previše o gradnji http://rcwings.webs.com/projekti.htm tu je sve.
Evo opreme: 2826-6, 2200mah, 7x4, 45a esc, tg9 2x, mixer v-tail
Jučer je bio prvi let i po mojoj faci zaključite koliko sam zadovoljan
??? :D
zagi RCLija.MP4
Evo i par slikica

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #1
Fantastično Lijo!
Super slike i jako fino napravljeno  ;) .
Vidi se volja ali i znanje, samo naprijed  ;D . Sad već imamo eskadrilu Zagija u bližoj i malo daljoj okolici.

Evo ekipe koja se igra sa ovim deltašima:

Toni ( zagi 170 stiro balza staklo 4S batke),
Kobac ( isto nekaj veliko corozagi 6S batke),
Diogen ( Horteni i zagi120 3S),
Strong ( mini zagi jurilice balza-folija 2-3S),
RClija ( Dugoselski zagi120 3S),
Davor21 ( makarski zagi120 3S),
Crayox (zagi120 3S),
Plavi ( zagi120 3S),

ima ih još ali dok ne polete nisu u ekipi

Ako sam nekog izostavio nek se prijavi

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #2
E, hvala stvarno me iznenadila lakoća vožnje od jedrenja do lude vožnje.
Kako bi se ono reklo ljubav na prvi pogled a žena mi kaže da mi je faca kao da sam u ekstazi.
Mislim kad nas ima već toliko bila bi šteta da se jednom ne nađemo svi skupa na jednom mjestu i demonstriramo
snagu zagija. :)
Mogu ti odmah reć da će ih biti još više!!
Još jednom ti hvala na pomoći i savjetima :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( a onaj koji još ne
radi svoj primjerak zagija nek počme!!

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #3
pa lijo zar ti ne radiš moj??? ???


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #5
to te ja pitam ..

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #6
Bok, strong  piše plavi da i ti imaš zagija mini jurilicu,  reci kako to ide jer i mene zanima gradnja nešto manjeg modela.
Koji setup koristiš?

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #7
bum slozil mali referat cim stignem ... nebu dugi... ima problematike sa malima.. tezina je jos bitnija ... jos sam u doradama .


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #9
... postoji mogucnost mog pojavljivanja na kanalu ... i sljakanje od jutradosutra jednom stane . mali plavi je spreman za let, ljubicastog bih trebao isprobat opet ... imam jos posla do vikenda - bum vidio kaj stignem .



Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #12
eee došao i taj dan SKRŠIO SAM ZAGIJA ne tako jako da malo trake i ljepila nebi popravilo.
Neznam što se desilo počeo se u zraku okretati i nije me slušao na komande a motor sam na trenutke imao, neznam što je bilo.

 :'(

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #13
Ako je elektromotor prekidao u radu, to je skoro sigurani znak da je problem u (radio)komunikaciji, popularno se to zove 'smetnje'.
Damir

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI

Reply #14
Možda, neznam malo prije sam ga sastavio i skužio sam da kad taknem konektor od minusa onda mi gubi kontakt
onak se restarta s glazbom od esc-a i vidi se na stopici da je šlusirala tako da možda je i to problem inače je stanica 2.4
a izgubio sam ga na 50 metara.
Sutra mu je popravni HE, HE ili bu letil ili ga bum SATRL a što god bude već režem novi.