Skip to main content

Topic: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo? (Read 11523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #15
Kupio sam na bangood onaj mini mini dron djeci i sebi hubsana za doma.. 55eura sve skupa eu skladiste...
Zove me zemska s carine nakon sto sam poslao invoice i naglasio da je eu, da roba je iz eu skladista ali nije ocarinjena u eu.. dan prije je dosao paket u nizozemsku sto se i vidi na trackingu.. sad moram carinu placat :/

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #16
to sa Bangoodom rijesi...nemas ti sto platit to je njihova carina :)

Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #17
Mamicu im njihovu!

Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #18
To radi i Gearbest. Skladiste neocarinjene robe u Madarskoj.

Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #19
Onda imam mesa za sporit se!? Cila baza i je u tome da ne platim carinu ako kupujem oz eu skladista.. Cekam sutra da dodje na postu pa ima saljem sliku racuna..

 

Odg: Dali Banggood pravi budalu samo od mene ili to radi svima pomalo?

Reply #20
Kad si to uzeo na BG? Pitam te to jer BG ne isporuciva robu s EU skladista vec desetak dana. Pise ti na BG stranici. Robu salju iz CN.

 Dear Customer : Our EU direct  is currently undergoing upgrades to improve efficiency and processing speed.
During this time our EU direct will be closed and we recommend you order from our CN direct.
We are expecting the upgrade to take around 2 weeks .
We apologize for this inconvenience and aim to be operating our  EU direct again shortly.
Please contact us if you have further questions or would like further information abut this upgrade.