Skip to main content

Topic: Shopping lista (Read 11652 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Shopping lista

Reply #15
Jesi vidio, što kinez napravi...

Odg: Shopping lista

Reply #16
Stigo i FC iz britanije te antena i propsi s BG.
Fascinira me koliko je to zapravo malo, a na slici izgleda ogromno :)




Jedino mi nije jasno kako je vec stigla antena s BG koju sam narucio prije 6 dana, a neke stvari koje sam narucio prije 2 tjedna nisu. Sve BG i sve shipa iz kine.



Odg: Shopping lista

Reply #17
Ali sa raznih skladista i sa raznim dostavnim sluzbama...

Odg: Shopping lista

Reply #18
Hm, sad kad vidim kolika je ova turnigy naspram dinogy ... nekak mi se cini da sam se zaje...  :D :D :D  Pitanje hoce htjet uopce poletit s ovom stijenom.

http://i.imgur.com/AR5veMf.jpg

Odg: Shopping lista

Reply #19
Zajebo si se jer si uzeo 2,2 batku. Trebao si uzet 1,3. Letit ce ali ce bit ko tanker a ne ko gliser. Okej za cruise ali ne bas i za acro.

Odg: Shopping lista

Reply #20
Svaki dan nesto novo stigne :)
Jedino ono prvo sto sam narucio ne dolazi ..sve si mislim da su pogubili u posti. :(







Odg: Shopping lista

Reply #21
Stiglo sve :)



Odg: Shopping lista

Reply #22
I bacaš se na lemljenje?

Shopping lista

Reply #23
Jedino po meni greska da nisi uzeo 5 motora i 5 reglera. To je potrosni materijal skoro ko i propovi pa ako na maidenu nemas srece, kvrcnes motor i nema letenja tri tjedna dok novi ne dode...

Odg: Shopping lista

Reply #24
Uzeo sam motor viska, ali nisam fotkao. :)
Lemit ce Ironic jer ja nemam pojma i sigurno bi nesto smrdao. Ali naucit cu i to s vremenom. :)

Odg: Shopping lista

Reply #25
Aaaa mudro... najgore ti je na pocetku kaj neznas dali lose leti zato jer nemas pojma ili si nesto krivo napravio. Sad kad ti Ironic to slozi ces barem znati da nemas pojma. [emoji23]

Odg: Shopping lista

Reply #26
suplja osovina Dag, mora da ima puuuuuuuuuno nesrece na mejdenu da shebe motor  ;D

znam znam, tebi sam uroko motor  :D

Odg: Shopping lista

Reply #27
Jel ... imate kakvu preporuku za šarafe za drona? :)
Ono .. za motore i tako to. Gledam na BG .. imaju kao stainless steel i crne carbon steel. Ne znam koji su jaci i jel valja to sta? Il nabavljate negdje drugdje?


 

Odg: Shopping lista

Reply #28
stainless steel i crne carbon steel.


U pravilu stainless steel samo ne hrđa (tako jako i tako brzo) i obično je nešto slabiji nego li obični čelik. S druge strane, u našoj primjeni, usudio bih se reći da je praktički svejedno. Ako uzmeš i obični Č, tako i tako ćeš ga paziti i maziti da vjerovatno neće imati šanse korodirati. :)

Odg: Shopping lista

Reply #29
Gdje nabavljate silikonske žice za dronjove? Jel ima tog kod nas ili isto banggod?
I koji AWG koristite za šta?