Skip to main content

Topic: prva iskustva (Read 10146 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prva iskustva

Reply #15
...a da ne govorim da je s easy gliderom jedno 10sec letio na leđima i nije znao zasto mu sad model ide ljevo kad on daje palicu desno :D

...kada je model na ledjima ljijevo i desno NIJE obratno... :)

..samo je dubina kontra, gledajuci u odnosu na zemlju.

Odg: prva iskustva

Reply #16
Bit je u tome da i kad leti savrseno da njemu kao pocetniku ne valja kazem da je i muku mucio dok je skuzio da kad da palicu na sebe ide gore a od sebe dole.cjelo vrijeme dok je letio vikao je kako nema logike da su tako izmjesane komande.To sam napisao cisto iz razloga da Rob590 potrazi pomoc najblizeg modelara da nebi mislio nakon prvog poljetanja da je roknuo LSD (da mu se ne pocne model pricinjavat u raznim kutovima u koim ustvari nije.

Odg: prva iskustva

Reply #17
kako ti znas za LSD? ;D

sto je uopce LSD?
 
struja zakon, nitro USTAV

Odg: prva iskustva

Reply #18
...a da ne govorim da je s easy gliderom jedno 10sec letio na leđima i nije znao zasto mu sad model ide ljevo kad on daje palicu desno :D

...kada je model na ledjima ljijevo i desno NIJE obratno... :)

..samo je dubina kontra, gledajuci u odnosu na zemlju.

 
nije baš, easy glider (bar mislim) skreče vertikalcem koji je kontra kad je čkinaopa,
a eleroni su uvijek dobri.
 
inače meni je odpočetka bilo u redu letit od sebe, ali k sebi je bilo dosta teže, a naopačke još uvijek nisam siguran, nisam iz playstation generacije pa me joystik uvijek prevari, nekak mislim da bi na volan islo bolje :D
ja sam učio šogija na soaringeagle, i nije išlo, pa sam mu dao dvokrilca iz deprona,indoor 3d, i onda je to krenulo, sad me več prošao.
 jednostavno nisu baš svi modeli za početnike bez obzira kaj proizvođač tvrdi.
 

Odg: prva iskustva

Reply #19
Nije da znam staje ali se culo 8) a to sam cisto naveo da ga nebi jebala sila gravidacija iz svih smjerova kao ovu macku jer je vec sve u ovoj temi krenulo prema jebanju pa onda.................Cat on LSD

Odg: prva iskustva

Reply #20
... To sam napisao cisto iz razloga da Rob590 potrazi pomoc najblizeg modelara da nebi mislio nakon prvog poljetanja da je roknuo LSD (da mu se ne pocne model pricinjavat u raznim kutovima u koim ustvari nije.

Ma g. Škunex, skupil sam ja posle toga još jedno dvadesteak minuta letačkog iskustva...  :D
Najfascinantnije mi je bilo prošlu nedjelju kad sam s Cessnicom napravil jedno 5 lupinga za redom na pol gasa... :D
Malo sam se zaigral pa sam napravil glupost... Zaboravil sam da baterija ima ograničeni kapacitet pa sam ju iscical do posljednjeg mAh-ića... ;D
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: prva iskustva

Reply #21
 :D :D :D :D :D :D
.... i ja volim kad mi iscicaju do posljednjeg...ne mAh-ica......... 8)


Odg: prva iskustva

Reply #23
Ja sam svou jedrilicu na granu okacio prvi put, isto bez icije pomoci...
Kako bilo da bilo, prvi put se nikad ne zaboravlja... ;D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.