Skip to main content

Topic: Zagi "DEMON"1 i 2 (Read 4650 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zagi "DEMON"1 i 2

tata mi je inace i modelar i pilot...pa je malo putovao svijetom i zna za  stanje sa Zagimanijoe u Lipoj Nasoj pa je slucajno prolazeci kroz sl.Brod nasao jedan fini materijal...jako jakoo slican EPP ali malo tvrdji...ja sam se odmah bacio na posao kao i inace...dva sablona rezac..home made aco sistem stavio na 25V 6A i izrezao dok si rekoa keks kroz taj materijal 1 i 2 zagi krila
nemam puno zasad slika jer kao sto se mozda zna jos uvjek mi fotic neradi pa mi jedan frend slika za mene...i usput naisao je na UHU por po cijeni od 6kn odmah kupljeno 20kom i taj materijal je ljepljen sa uhu por
inace tabla toga kosta 17kn a velicina je 1*160cm

da skratim pricu evo par slika....normalno obljepljen je tapetama
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #2
e to imas u picturi to je neka folija za zastitu od poplave..neka izolacijska folija..kosta 1m 3kn alii stvar je u tome sto se lijepi peglom....pa sam testirao ugl drzi odlicno...a za cudo netopi se ovaj materijal...
e a Miso227 ako te interesuju novi materijali imas u vinkopromu neki stiropot"TVRD KO KAMEN" kosta 15kn oko 1m*1.2m
nez...trebamo kupiti pa probati...a tezina mu ej ko pero ima u 3 boje:crni,pink i bijeli
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #4
Odlično Vuče  ;D . Vidim da ti je opako krenulo, samo tako, eh da još jedna stvar ( čitaj mailove HI )  :P

Pozz

Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #5
hvala Plavi e oprosti mi molimte..nedavno sam dosao iz sl.Broda pa nisam bio prisutan kompu...Evo sad cu otici i procitati ih...jos jednom Izvinite
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #7
hehe..hvala a i to sko kazes,evo upravo sam  napravio preostatak registracije i  registraran sam na rcWings ;D
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #8
neka folija za zastitu od poplave..neka izolacijska folija.  imas u vinkopromu neki stiropot"TVRD KO KAMEN" kosta 15kn oko 1m*1.2m
nez...trebamo kupiti pa probati...a tezina mu ej ko pero ima u 3 boje:crni,pink i bijeli


koji im je sluzbeni naziv pod kojim se prodaju?, da potrazim u Zg. pitam za foliju i taj novi stiro. stiro nije stirodur?

Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #9
e pitam  ja danas kad budem isao u vinkovce za tu foliju.....a za taj stiropor isto cu pitati...nije stirodur doista je onak TVRDD jer sam ga sa prstima stisao i nece da ostane otisak,kad se stisne u stirodur otisak ostaje ovdje ne...ali je puno laksi nego npr tabla stirodura
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #10
a debljina materijala, samo 1 cm ili ima raznih? jel se ta tabla koju si kupio lako savija ili je krta i puca ko depron/ selitac ak ne ideš polako i u pravom smjeru? daj stavi fotku tu, da vidimo.

Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #11
ploca je velicine 1m*1.40m debljine su 1cm do 4cm ovak izrezao sam  kocku velicine 1*1m i stavio ju izmedju dva stola i na sredinu stavio 1kg brasna,zatim 2kg,sve do 4 i na 4kg je ploca se savila malo na 6kg je pukla to je sto se tice cvrstoce..nisam jos vagao,moram pricekati za vagu
a kod nas ide pod nazivom : EPS ploče za izvedbu nagiba ravnih streha
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: Zagi "DEMON"1 i 2

Reply #13
da...a to sve spada u pjenaste materijale:epp,stiropor,izoflor,izomax,stiropor,depron......gledajuci ovak sve to spada u iste tipove materijala
i daska ce letjeti ako stavimo motor