Skip to main content

Topic: Najbrži Zagi (Read 4090 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Najbrži Zagi

Znam da nije baš bezazaleno natjecati se u ovome, no neizbježno je... prilažem sliku iz skopa kao i snimak proleta kao dokaze.
Molim da i drugi konkurenti pruže iste dokaze..  :D
Damir

Odg: Najbrži Zagi

Reply #1
koji je to zagi? pošto nema slika ni više info-a.
jel ovaj?   tinyurl.com/fassstzagi

really fast zagi - delta wing

ako je, onda su postigli svoj cilj  >183 km/h ;D
ali zvuk mi se čini drugačiji. nisi valjda složio nešto u tajnosti pa tek kada si izmjerio brzinu otkrivaš  ;D
btw, temp zraka samo 15C?

Odg: Najbrži Zagi

Reply #2
E sad je rukavica bačena (mirage je na repu veli ovaj koji vozi ZAGIJA  ;) ;) ).

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Pozdrav od lije

Odg: Najbrži Zagi

Reply #3
bravo dečki.....još neko izvjesno vrijeme neću se moći trkati sa svojim mirageom s vašim brzim krilima...naime, započeo sam malo veće restauratorske radove na njemu koji će uključivati potpuno brušenje, pa gletanje, pa ovo pa ono, pa na kraju novu vidljiviju shemu..ova borbena malo umara pri većim brzinama - previše je realna i učinkovita...no, da ne ispadne kako se povlačim iz ove priče složit ću u pauzama jednoga standardnog zagija tek toliko da vidimo do koliko ga možemo naložiti...a kada mirage bude spreman vrlo rado ćemo opet na testiranje...premda - Lijo ja i dalje guram nešto veliko i 2,5 kg teško tom brzinom............
 
ako ste stvarno željni velikih brzina s nešto malo većim ulaganjima od zagija možete doći do ili Denisovog Bulleta koji poteže blizu 300 km/h illi Race rata koji ide i brže.....dakle sada zamislite oko 70 cm raspona koji ide oko 300 km/h.....treba imati m....da....i letjeti tako nešto... 8)
 
no, i dalje mi se sviđa kako cijedite iz zagija što više i radujem se vremenu kada budete prešli na neki ozbiljniji i konkretniji model....
 
Ha Plavi, nisi se nadao da ćeš u susjedstvu stvoriti zagi "monstrume"  ;D ;D ;D ;D
 
dečki još jednom svak čast - letite do granica vidljivosti kako bi to rekao drug Saraga i dok letite hodajte kao po kugli što bi rekao kolega Kristijan K.
 
ako vas zanima raspitajte se malo kod njega za Race rata..Kristijan je, naime, upravo izbacio jednoga iz kalupa u kelvar karbonu....izgleda mrakača...
 
lp
 
Toni  

Odg: Najbrži Zagi

Reply #4
Nećemo se previše hvalit, iako mi je drago da sam malo podigao prašinu. Moram priznat da sam na granici sposobnosti upravljanja pri punoj brzini iako moj motorni od 15ccm nije puno sporiji i očekuje da ga se na pistu vrati. Isto je na kitanju i bojanju pa zato zagi mora nadoknadit moje potrebe za vožnjom.


Odg: Najbrži Zagi

Reply #6
@Toni, ma ima i pilona koji idu i preko te brzine ali za sad ne i zagija od stiropora. 8)

Pozdrav

Odg: Najbrži Zagi

Reply #7
onaj sa diogenove snimke nije moj, znam po zvuku, na njegovoj snimci je nešto s večim propom :P
lijo, tema je zagi :D ...  složi pilona nekog , znaš zašto ;) ... i jel sad moram dokazati da stiropor može preko 200? uvjet je da kasnije kupiš setup ???