Skip to main content

Topic: Napokon prošetao moj Belt CP (Read 1898 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Napokon prošetao moj Belt CP

evo napokon sam uspio podić moj Belt CP s poda a da se nije zdrobio odma.  ::)

probao sam do sada nekoliko puta ali sam ja pametnjaković išao i odmah ga rastavio do zadnje šarafčića ćim sam ga dopeljal iz dučana i loše sve to skupa sastavio.

pa sam dugo gledal razne youtube uratke o tome kako podesiti helikopter i mislim da sam dosta dobro to odradio.

daklem, ovo je treća baterija u mom prvom pokušaju hovera pa bi bil zahvalan na konstruktivnim komentarima, ak se može negdi vidit da nešto krivo radim.

pred sam kraj leta, baš kad moja ljepša polovica izvali da krenem sa nekim akrobacijama  ??? , zblokirao mi je žiro pa sam ga malo tvrđe spustio. rezultat je iskrivljena Feathering shaft (pojma nemam kak se to kaže po naški).

Belt CP v2 first flight
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #1
Po naski spindla :)

Gdje to letis? Negdje na nasipu?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #2
furo sam ženu u KingKros pa sam tam iza njega na nasipu. ak klikneš info o videu mislim da ti pokaže lokaciju.

a kaj je to spindlanje normalno? za početnike ko što sam ja to može značiti sjebanac.
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #3
ma spindla = feathering shaft  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #4
ah ...  :D
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #5
dodji za vikend na Lucko ili kod Domovinskog (zavisi gdje bumo vec bili) pa ce ti Simpi malo pokazati kak se to slaze i sve to.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #6
dat cu sve od sebe  :)

di na Lučkom? na aerodromu? se može nutra s autom? a na Domovinskom opće nemam pojma di ni sišel s autom.
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #7
Ajde, da nema Simpi uvijek najmanji helic na livadi  :D :D

Pa na modelarskoj pisti na Luckom.

A do nasipa na Domovinskom, na malom rotoru desno, prva lijevo, pa kroz kvart do rampe i onda odmah preko nasipa.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: Napokon prošetao moj Belt CP

Reply #8
i nakon 3 mjeseca od ovog videa...jel se moze išta s tim beltom ili je to bačena lova ?