Skip to main content

Topic: Moj prvi HK 450 let (Read 2306 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moj prvi HK 450 let

Ovime želim obavijestiti cijenjeno pučanstvo da sam uspješno obavio prvo hoveriranje sa HK 450 kupljenim preko ovog foruma.
Za navlakušu na heliće je definititivno kriv Wespen jer me pozvao da ih gledam na Domovinskom prije nekog vremena,a onda i Nec...
Uglavnom,vježbam pomalo na simulatoru,čekam rezervne dijelove sa HK-a,a već slažem i još jednog novog ,ispočetka,s malčice boljim dijelovima od postojećeg.Naglasak na "malčice"! :

Toliko za sada,pozz!


Krasny

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #1
Eto cestitke od mene. Neka si ti zadovoljan ;D
Enlight me!

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #2
Dankeschon!!! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #3
prodaješ jednog od ova dva ? :P :P :P :P :P :P :P

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #4
Ne-ne!!!Tek sam dobio novi setup za ovog novog i to mi je baš fora slagati popodne u sred primače sobe,kaj s avionima ne dolazi u obzir radi veličine.Pa ima ih na prodaju tu na forumu,šoping centar prečko,zaprešić... ;)

Pozdrav do susreta na nekoj od livada jednog dana... ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #5
HAHAHAH da baaaar...u pluramaksu prodaju  honey bee, belta i neku prelošu kopiju starog trexa, a u rc model sportu neka dva smeća koaksijalna...
a na forumima nisam uspio naći ništa složeno jer se sve odmah proda

šteta..ako se predomisliš..moj mejl je andrejmaric1994@gmail.com pa javi  ;D

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #6
@Krasny: super, drago mi je to čuti, kad letamo ?
@andrej: ova preloša kopija koju spominješ, da li ga možda imaš ? Jesi uopće pogledao model uživo, usporedio ga sa ostalim kopijama, isprobao ga kak leti itd ? Pitam jer imam dotični i model i oprema je čist OK, malo lošiji žiro jedino (to se i očekuje od kinezera tog ranga), a sam heli je super složen, nemam nikakve zamjerke na njega. Sve je uredno posloženo, ništa nije spigano, oštećeno, kvaliteta solidna za jednu kopiju. Vidio sam i puno gore od ovog tak da nemoj pisati bez veze.

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #7
hahah dobro frajeru sori kaj si se uvrijedio..to su mi rekli iskusniji kolege helikopteraši.

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #8
tomi - vidio sam video sad kako ga voziš, čini se jako dobar..jel ga voziš sa njegovom stanicom ili nekom drugom..?
jel ga možeš okrenut u 3D let i slično? i jesi prije njega vježbo na simulatoru i s kojom stanicom ?

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #9
Sa njegovom stanicom, stanica je T6EHP-e od RadioLinka, link:http://www.giantcod.co.uk/giantcod-24ghz-6channel-mode2-digital-transmitter-heli-version-p-403781.html. Nisam još toliko dobar da isprobavam 3D akrobatski let, vježbao sam na BELT CP-u  ;D i simuatoru REFLEX XTR koji radi sa ESKY stanicom.

Odg: Moj prvi HK 450 let

Reply #10
ŽIVIO TOMI!!! :D :D :D
ŽIVJELI T-REX KLONOVI!!! ;D ;D ;D
ŽIVJELI OPĆENITO!!! ;) ;) ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian