Skip to main content

Topic: hobbyking - koliko traje dostava (Read 18777 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #30
Došao i meni konačno prijemnik, shippan je 02.10. Znači više od 2,5 mjeseca. Strašno, a ostale stvari su stizale u međuvremenu za 3 tjedna.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #31
Stigel i treči paket i to za 13 dana,ja zadovoljan,očekival sam dužu isporuku. ;D
Robert

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #32
a šta je sa hk-om, meni su sve stvari na backorder-u ili piše in stock.. :-[ :-[
:arrow_down:

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #33
Moja prva narudžba je stigla za 12 dana, a druga je poslana 22.12.2002 pa sad bumo vidli kad će doč.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #34
Može li se na HK napraviti kor. račun s jednim podacima i zatim platiti putem PayPal-a s drugima (npr. ja nemam paypal, a kolega ima)?

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #35
Može li se na HK napraviti kor. račun s jednim podacima i zatim platiti putem PayPal-a s drugima (npr. ja nemam paypal, a kolega ima)?
Može,dok dođeš do Check Out-a odabereš Paypal plačanje,nakon toga te prebaci na Paypal stranicu gdje upišeš račun kolege

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #36
neki zastoj u HK valjda zbog njihove lunarne nove godine, nešto naručio i platio prije 10 dana, piše šipirano odavno  a na praćenju nema informacija :-[

kako je Vama ovih dana stanje s kupovinom u HK?

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #37
Ja sam od kolege ,koji inače posluje sa kinezma,dobio informaciju da oni slave do negdje 15-tog veljače  ??? i da prije toga zaboravim priču,osim ako već nisu pošiljku poslali pa se to negdje kotrlja.Eto.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #38
neki zastoj u HK valjda zbog njihove lunarne nove godine, nešto naručio i platio prije 10 dana, piše šipirano odavno  a na praćenju nema informacija :-[

kako je Vama ovih dana stanje s kupovinom u HK?

Ista je stvar i kod mene sa zadnjom naruđbom. :(
Robert

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #39
koliko se otprilike čeka dostava unutar Njemačke?

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #40
Evo i puteva moje pošiljke- al su se je nanosili  :D i navozili, radio sam dvije narudžbe u roku par dana te je druga stigla prvu ali je sad zapela u Zurichu

Date   Time   Status   Processed by   Notes
Mon 31.01.2011   09:47   Mailed   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 31.01.2011   09:47   Arrival at border point of country of mailing   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 31.01.2011   17:22   Departed transit country   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 31.01.2011   17:22   Departure from border point of country of mailing   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 31.01.2011   17:23   Departed transit country   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 31.01.2011   17:23   Departure from border point of country of mailing   Swiss Post SINGAPORE   
Mon 07.02.2011   14:56   Mailed   8059 Zürich 59 Ausland   
Wed 09.02.2011   15:30   Arrival at border point of country of mailing   CH-8010 Zürich 1   
Wed 09.02.2011   15:46   Departure from border point of country of mailing   CH-8010 Zürich 1   
Fri 11.02.2011   01:42   Arrived in transit country   Swiss Post Dietzenbach T   
Fri 11.02.2011   10:09   Departed transit country   Swiss Post Dietzenbach T   

Prije kad je išlo China Air mail-om je bilo puno brže
 

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #41
kad šalju baterije onda sve ide preko švice. i tam stoji nekolko dana, barem je moja tak stajala.

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #42
evo opet stigla druga prvu u Švabiji :), obje narudžbe sadrže baterije

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #43
zaboravio sam napisati da su mi stigle obje pošiljke sa baterijama i to u roku od 17 dana a druga 23 dana

Odg: hobbyking - koliko traje dostava

Reply #44
po mojim iskustvima bez obzira što naručio, dali elektroniku dali baterije dali djelove sve mi stigne otp između 20-30 dana, s time što u hrvatsku stigne za 10 tak dana pa ovo ostalo vrijeme drkelja carina u Rijeci , napomena da se ne naručuje ono što je bekorder jer če ti zbog jedne vidice koje nema na stoku zadržavati cijeli paket