Skip to main content

Topic: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate (Read 5102 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #1
ohhh yea, stvar radi!!!

konačno, bilo je i vrijeme  :) :) :)
hvala PayPalu


Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #2
Pa mani već godinama preko PayPala vrate novac na AmEx
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

 

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #3
Molim za pomoc posto sam relativno friski i ne kuzim jos PayPal (ni engleski) najbolje:
1. Danas sam prodao model u Njemacku i morao sam poslati putem PayP.. Thomasu zahtjev za uplatu.
2. Thomas mi uplacuje trazeni iznos i pojavi mi se pozitivno stanje na mojem racunu ali pored toga se ukazuje Issue refund.
3. Sada ne razumijem sto to znaci, kada odoh na taj link ukazuje mi se (vidi sliku 2)??? 

Unaprijed zahvaljujem

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #4
meni isto ovo već jedno pola godine radi bez problema...
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #5
Radi ja danas isto isproabo... MRAK!!! Bilo je i vrijeme vec!
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #6
Molim za pomoc posto sam relativno friski i ne kuzim jos PayPal (ni engleski) najbolje:
1. Danas sam prodao model u Njemacku i morao sam poslati putem PayP.. Thomasu zahtjev za uplatu.
2. Thomas mi uplacuje trazeni iznos i pojavi mi se pozitivno stanje na mojem racunu ali pored toga se ukazuje Issue refund.
3. Sada ne razumijem sto to znaci, kada odoh na taj link ukazuje mi se (vidi sliku 2) ??? 

Unaprijed zahvaljujem

Nitko nezna?  :(

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #7
Refund ti je povrat novca... to ne diraj :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #8
Svako detalj oko bilo čega je detaljno opisan na payplalu za sve šta nije nazoveš službu za korisnike da ti pomognu.
Istina moraš znati engleski.
U savakom slučaju stvar super funkcionira ali treba dosta se zezati sa njima recimo prvih nekoliko uplata pare tek nakon mijesec dana od uplate možeš dalje trošit.Novce za bilo kakvu internet prodaju kpac koji kupi od tebe može blokirati dok ne dobije paket isto tako oni ti novce mogu povuči nazad sa računa od banke ili paypela ako kupac nije dobio paket ili je nezadovoljan.
Ako im ne odgovaraš na mailove pogotovo one koje su vezane za bilo kakvu vrstu prijave od strane kupca ili paypela odma ti se račun blokira i onda sljedi hrpa mailova potvrda i razno razna ograničenja kod računa.
Ali sve u svemu super stvar ja sa m jučer povuko 1650 dolara provizija 5 dolara ili tako nešto sitno.
Kod nas nema šanse da ih pošaljem iz dubrave do ravnica za takvu proviziju.
I da za europu puno više zezaju sa potvrdama i dozvolama nego recimo za ameriku i to je zbog europe i europske unije i standarda kojih se mora paypal držati.
Ja sam imo jednn američki i jedan slovenski račun do sada.
 
Hvala bogu da ovo sada šljaka ipak ovo je svijetsko tržište a i ono najbitnije nemoram se cijenkati tu na forumu i davati nove stvari ispod cijene.
 
Primijer žiroskop novi Align sam stavio na forum za 350 kuna i isam ga prodo a na ebay u 2 dana ošo za $90.
Jedino da za žiro ok ali velike dimenzije ili teže paketa za slanje van če biti dosta skupo 400 500 najskuplje šta sam platio za 20 kg u australiju je bilo 950 kn dostave.
I naravno paziti na države koje imaju raznorazne zabrane dostave teže veče od toliko i toliko  ko recimo što je amerika imala da ne može primiti preko 450 grama.
Pa imaš samo problema ovaj ti plati pa sada vračaj pare vamo tamo toliko od mene.
 
Jebena stvar da su ovo konačno uveli več sam lud bio


Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #10
Nema se tu što pojašnjavati, par puta preko Infinityja platim shiping kao EMS (koji je 3 puta skuplji) oni pošto takve dostave nema za Hrvatsku pošalju kao airparcel i vrate mi ostatak preko PayPala na Amex. Isto tako na PayPalu imaš opciju send money tako da ja mogu recimo poslati novce na tvoj PayPal račun i on ti uredno sjedne na kreditnu karticu (doduše ovo još nisam probao ali nema razloga da ne radi)
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #11
Ako imas Mastercard pušiona za primanje uplata a ista stvar sa Visom Electron od RBA, uopće je ne možeš registrirati na PayPal. Uvik nešto mudruju, mislim da je vrime za promjenu banke  :-\
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #12
Rba ima svojih pogodnosti ali sto se tice poslovanja preko neta su u Qrcu
Al uvjek mozes otvoriti web racun na otp banci i sljakat ce ti bez beda za sitne pare. Tako sam ja napravio a mastercard sam od rba odkantao za net transakcije.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: PayPal UPLATE od danas moguce i za nas Hrvate

Reply #13
Nema se tu što pojašnjavati, par puta preko Infinityja platim shiping kao EMS (koji je 3 puta skuplji) oni pošto takve dostave nema za Hrvatsku pošalju kao airparcel i vrate mi ostatak preko PayPala na Amex. Isto tako na PayPalu imaš opciju send money tako da ja mogu recimo poslati novce na tvoj PayPal račun i on ti uredno sjedne na kreditnu karticu (doduše ovo još nisam probao ali nema razloga da ne radi)

To i partial refund je "skoro" isto kao i uplate na karticu...

Znaci tek od jucer si mogao primati novce na Amex!!!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24