Skip to main content

Topic: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad (Read 29039 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #45
nije prestao sa radom
moras se logirati
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #46
Sve su teme lock by admin,na to sam mislio.


Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #48
sve skupa nije trebalo tako zavrsit
brijem da svatko ima svoju predodbu situacije ali su isplivale svakakve stvari.

nisi na luckom ?

ja dobio goste i ne mogu.....

ali smo jutros fino letjeli dok se nije pojavila ekipa sa istim kanalom nedaleko od nas ???
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #49
obavjestavam vas da je nik HSARAGA unisten od strane black adlera i RCpilota,nakon duge i neravnopravne borbe.da zadnjg trena pruzao je otpor demagogiji,jednoumlju i samopromociji ljudi koji zbog nemogucnosti upravljnja sobom,pokusavaju vladati drugima.
imam sliku tajnog mjesta,gdje su eliminirani i neki drugi nikovi.ljudi kazu da se jos cuju glasovi zapomaganja.
upozoravam da prizor moze biti uznemirujuc.
takodjer imam informaciju da su neposredno poslije smaknuca ljudi u bjelom trazili egzikutore,ali su ovi u posljednji tren pobjegli u dogovoru sa lukavom lisicom. ;D
svaki satom obivamo nove informaciije o smaknucima na raznim mjestima.sreca od oni koji dobe oprost grijeha mogu vjecno uzivat u raju fly freak. ;D

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #50
ne cudi me,ja sam te upozoravao i evo desilo se sto se desiti moralo,
RCP koraca u svijetlu buducnost ociscen od kojekakovih HSARAGA,DIOGENA i IVAN  IOWA,

zelim im samo uspjeh.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #51
ne cudi me,ja sam te upozoravao i evo desilo se sto se desiti moralo,
RCP koraca u svijetlu buducnost ociscen od kojekakovih HSARAGA,DIOGENA i IVAN  IOWA,

zelim im samo uspjeh.

a jel.... ja sam se deklarirao kao jubito pilot pa nemogu na ovaj tvoj popis  :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #52
najnoviji izvjestaj UN ;

tridesetak ubijenih nikova,koji su pronadjeni u masovnoj grobnici,na granici sj.koreje,a za koje se smatralo da su zrtve korejske tajne sluzbe za kontrolu interneta,utvrdjeno je da su svi od reda bili registrirani na RC pilotu.ta cinjenica stvara sasvim nova mjerila,te svrstava rc pilot i njihove vodje u sam vrh okrutnosti prema slobodnom misljenju.
na zalost broj zrtava nije konacan i raste iz sata u sat

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #53
eto nažalost ja sam jedna od tih žrtava  ::)

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #54
Mislio sam se ne javljati više na ovu temu ali ali
 
Evo opet se nemogu logirati na RCP makar sam se na molbu ponovo pao u milost Admina
 
No nije to važno nego postavljena je anketa na RCP slažu li se članovi da forum nastavi sa radom ili ne
 
Naravno prije se izbace svi koji su nepodobni  :D
 
Makar bi glasovao da RCP nastavi s radom ali netko više voli igrati na sigurno  ::)  katastrofa
 
Neki potezi Admina na RCP su stvarno nevjerojatni, cijela stvar postaje toliko jadna da bi neki ljudi trebali shvatiti da rade sami protiv sebe.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #55
pa i ja bi glasao za.kome pametnom je u cilju nesto rusiti.bilo bi zaista steta da propadne jedno mjesto gdje se okuplja toliko ljudi.mozda ce poslije ovoga postati fleksibilniji.ali i to sa glasanjem je fora.pa ko je uopce bio za to da se taj forum ugasi da bi se sad trebalo glasati?????????? ???
nego kroz to samo si neki dizu cijenu,i ko fol uvode demokratiju.
reci cu vam samo jedu rijec,a to je demagogija.

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #56
pa naravno da nije nikome u cilju da se RCP zatvori
 
No fina ucjena članova a krivcu za rušenje foruma budeš valjda opet ti pobrao kolega Hrvoje Saraga  ???
 
Kako sam rekao na drugoj strani ove teme sami sebi će presuditi.
 
Bar jedan korak naprijed za razliku od starog FF sad mogu čitati anketu, samo čitati  :D
 
Ako se cijela priča, nedaj bože, ponovi još jednom onda mogu očekivati da i glasujem u anketi  :D


Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #58
Ovo nisam vidio, možda bolje da nisam
 
Obično to tako bude kad se neko usere, onda u svoja govna uvuče što više ljudi i za to okrivi nekog drugog  :D
 
Eto sad se radi na tome da se cijeli jug uvuče u Adminova govna kad već nemože cijelu HR
 
Ader stvarno nemam ništa protiv tebe ali shvati da forsiraš glupost i ostat ćeš zapamćen ko bedak.
 
Moj ti je savjet da malo ohladiš aktiviraš ljudima članstvo i forum jer za tri dana više se neće nitko ni sjećati svega ovoga  ;)

Odg: Da li su elektro piloti ZG i kanala Otpad

Reply #59
Ja jesam sa Juga ali, što se događa na RCP je sranje ljudi idu na forum radi razmjene informacija,dogovaranja susreta i povremenih svađa što je sve dio naše ljudskosti.Kad neko ovako tiranizira svoje članove foruma naravno da taj forum jako brzo padne u zaborav.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/