Skip to main content

Topic: HK u HR :D (Read 24520 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK u HR :D

Reply #15
uzmi od svake kategorije po nešto
strong, light and cheap - choose two

Odg: HK u HR :D

Reply #16
Bok, lijepo da si se javio tu, to se cijeni, vidiš kako tržište diše i čega treba, da ti stvari bez veze ne "trunu" na lageru i da mi ne trebamo naručivati s HK i čekati, ako cijene budu prihvatljive

Po meni je fora imati sitnice, polymax pozlaćeni konektori, xt60 konektori, nešto malo folije, baterija, horne, panti, kontrolni rodovi, HXT 900 na kile, itd.
Od modela bi bilo FENOMENALNO da nabaviš EDGE 540 Superlight (ja znam da bih kupio jednog  ;D) jer je to vjerojatno jedan od najboljih modela na HK, a ne dostavljaju za Hrvatsku.
Siguran sam da bi i rezervni dijelovi za heliće išli, kao i kitovi (450 Pro i 250GT)
Ak se sjetim još nečega, napišem  :)
MAK Zapad

Odg: HK u HR :D

Reply #17
i po mom obavezno elise
strong, light and cheap - choose two

Odg: HK u HR :D

Reply #18
batke 2.2 3S idu u 85% modela, a u RH su skupe.... pa eto... razmisli i o tome...   ;)

Odg: HK u HR :D

Reply #19
nano tech 3s od 45-90A 2100 - 2500 u većinu modela
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: HK u HR :D

Reply #20
Evo baš mi je drago da ste se raspisali to mi odmah daje neki polet za posao kad vidim koliko je ljudi zainteresirano za taj hobi u kojem sam i sam.

Ekipa samo vi pišite ja čitam pišem i pamtim.

Odg: HK u HR :D

Reply #21
helije u kit, 450,500,600,tz 50,tz 90.... kao i delovi za iste

Odg: HK u HR :D

Reply #22
najbolje da pita kineze jel bi se preselili ovamo pa da imamo sve na lageru ;D


Odg: HK u HR :D

Reply #23
Da, zaboravio sam i stanice :) koje si već imao, kao Turnigy 9x, uglavnom, da bude nekih kitova i za početnike i za malo starije modelare, u zadnje vrijeme sve više ima novih zaljubljenika u ovaj hobi, a i zainteresiranih kojima kupnja preko interneta još nije "sjela" , a trgovina u našoj Hrvtskoj baš i nema, pa im je to veliki problem da bi se uopće i počeli s tim baviti, pogotovo kod nas u Slavoniji.
Znamo svi da u ova vremena svaki posao nosi i veliki rizik, pa ti osobno želim što boli uspjeh s ovom nadogradnjom tvog shopa :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: HK u HR :D

Reply #24
Turnigy 9Ch stanica i 8ch reciver(naj naj potrebnije za jeftiniji ulazak u ovaj hobi) - samo da rade a ne da su pokvarene ili defektivne hehe
hk450 gt
hk 450pro belt drive
dijelovi su isto ok stvar, ala tail boom, tail fins, main gear, tail braces, elise, skije, main shaft, feathering shaft i tail shaft. (uglavnom ono hitno nakon crasha)
hxt 900 ti je odličan izbor-koriste se u gotovo svemu i avionima i helijima itd..
turnigy 3S 2200mAh 20c i 25C
turnigy typhoon 2215/2218 je jedan od najkorištenijih motora u heli modelara, 450-početnička klasa
Turnigy plush 40A 3A bec
XT-60 connectori
3,5mm polymax golden bullet conectori
turnigy programing kartica
blade balancer

uglavnom takve stvari se koriste svakodnevno, navijam za tvoj dućan jer stvarno trebamo dostupne dijelove, nikad kraja mukama sa tim.

LP
InnovationMatters

Odg: HK u HR :D

Reply #25
najbolje da pita kineze jel bi se preselili ovamo pa da imamo sve na lageru ;D


hahahahaha....ta je dobra....samo mi imamo kineze... :-\....al oni drze trgovine s babskim kacama... :D...i nerazumiju se u ovaj dio zabave i posla  :D......
Turnigy 9X


Odg: HK u HR :D

Reply #27
a karbon?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: HK u HR :D

Reply #28
KARBON, tako je, to stavi negdje na vrh liste!
MAK Zapad

Odg: HK u HR :D

Reply #29
Uh, kako sam na karbon zaboravio  ???
Dakle, cijevi one četvrtaste 4 , 5, 6 mm, šipke 1,2,3 mm, ma svakojakih uvijek zatreba.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.