Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 191370 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #315
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #316
malo je bilo pre vjetrovito za trimanje jedrilica, ali smo kasnije imali krasne letove . Bilo je bliskih susreta (oštečeni krilo na mom relaxu). Gjuro je isprobavao "čudnovatu" letjelicu, Pjer pomagao i tako do kasno navečer. Sletjeli su i "pravi" avioni pa smo se smirili........
evo par sličica do videa....


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #317
Bavili smo se i poljoprivredom,opet smo bili u repici,ali ovaj put smo bili kratko  :D





Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #322
Gjuro_Klingonac.mp4

Moj Veliki prijatel Gjuro otkrio mi je veliku tajnu i zamolio me da to ostane među nama, ali ja to jednostavno moram podjeliti s vama !
Radi se o svemirskoj tehnologiji izrade "nevidljivih" avijuna koju koriste KLINGONCI, neznam kako je došao do nje ali on ju je ugradio u ovaj avijun koji sam pokušao snimit. Snimali smo ga dok nije uključio uređaj za skrivanje (clocking device..po domači) zato je snimka kratka, uspjeli smo ga nagovoriti da iskljući SKRIVANJE tek kad smo počeli padati sa nogu od traženja po "REPICI".
Gjuro stari moj..pravi si majstor...svaka ti dala.. :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #323
Relax Tuning

...ovo su za neznalice, naj..naj..naj..naj..naj finije podešavanje i utrimavanje prije "lansiranja" u svemir...jer kod moga kuma nema zezancije sa takvim stvarima...njegovi modeli znaju se sami vratiti doma...oni su kao domači golubovi...čudo pravo ! :D ::)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #324
Relax Vs Zagi.mp4

....moj Zagi osigurava zračni prostor kako bi Relax mogao neometano uzletjeti i ostati fokusiran na termale koji se skrivaju tu negdje.... ???




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #328
Bravo Gjuro...svaka čast..dobro došao u klub zagijanera...cool.. ;)