Skip to main content

Topic: GOPRO HERO2 LEĆA (Read 8165 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #15
onda su smanjili... prije par g. me je paket vrijednosti 250kn sa dostavom na kraju ispao skoro 900kn, i od onda cim me na telefon traze punomoc da obave carinjenje za mene, kratko i jasno; vracam paket! nevelim da svi deru, al rade ja vratim paket, popusim shipping i narucim drugdje :D

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #16
Ovako,
Zvali iz DHL službe i na vrijednost od 1639,00 kuna su me ocarinili, stavili svoje usluge itd na 572,25 kuna
E sad neznam koliko ste vi do sad plaćali pa me zanimaju vaša iskustva, jesam li previše platio ili ne...
Pošto mi je ovo prvo naručivanje izvana, sve sam prijavio i sve mi se carini...svaka sitnica pa ćemo vidjet...
I još k tome, ne voze na otoke pa je svejedno cijena hp-ekspressa uračunata u cijenu
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #17
trebao si se dogovoriti da ti pošalje kao vrijednost 25$ i prošlo bi . tako 99% ljudi sa foruma narućuje čak ti danas kod narudžbe online shopovi odmah nude varijantu da sam odabereš vrijednost koja će biti otprintana na naljepnici.

prepošten si za razliku od nekih pjevaća.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #18
Ovako,
Zvali iz DHL službe i na vrijednost od 1639,00 kuna su me ocarinili, stavili svoje usluge itd na 572,25 kuna
E sad neznam koliko ste vi do sad plaćali pa me zanimaju vaša iskustva, jesam li previše platio ili ne...
Pošto mi je ovo prvo naručivanje izvana, sve sam prijavio i sve mi se carini...svaka sitnica pa ćemo vidjet...
I još k tome, ne voze na otoke pa je svejedno cijena hp-ekspressa uračunata u cijenu
Opekao si se! inače ja sam na vrijednost od 60$ platio isto tako oko 500kn, uspio sam se dogovorit sa prodavačom da napiše nižu cijenu jer orginal cijena je bila 450$, btw treba izbjegavat dhl ems itd...

lp

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #19
Ma neka...ovo je prvi puta. Želim da barem prvi puta roba stigne kako treba, da se malo naučim di šta i kako..pa ćemo lagano drugačije ako treba.
Naravno uz pomoć svih vas ovdje... :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #20
Ali ruku na srce, naručio sam 23.07., otpremljeno je 25.07. a danas je već ocarinjeno i sutra stiže na Rab.
Mislim da je došlo jako brzo...neznam koliko vi čekate ostalu robu ali ova je iz Amerike došla po meni jako jako brzo...  :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #21
Ali ruku na srce, naručio sam 23.07., otpremljeno je 25.07. a danas je već ocarinjeno i sutra stiže na Rab.
Mislim da je došlo jako brzo...neznam koliko vi čekate ostalu robu ali ova je iz Amerike došla po meni jako jako brzo...  :)
Brzo dođe do hrvatske ali onda naši kompliciraju proceduru to mi se jedino ne sviđa, a na brzinu računaj da si kompanija DHL ima vlastite avione s kojima dostavlja pakete  ;D

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #22
samo neka to tebi dodje i neka fino radi a drugi puta pametnije .javi rezultate na forum .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #24
subic jel montirana ta leća ?
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #25
Ovako,
Došla leća i svi djelovi koji sam naručio.
Niko sretniji od mene  ;D
Međutim...kako sam išao promijeniti leću, gledam detaljno uputstva kako se radi i sve...i naravno dobijem šaku u oko
jer nakon montiranja leće od 2.8mm slike su ispadale samo mutno i mutno...  :'(
Pošto dalje nisam htio prčkati po gopro kameri, odlučio sam tražiti novu i pronašao na njuškalu.
Uspio sam se dogovoriti da dam staru uz nadoplatu...
I eto, doma stoji sad nova gopro hero2, al mi ju žao sad dirat da promijenim leću jer me naravno strah da nešto ne zajebem...
Dali netko ima iskustva u tom mjenjanju leće, i dali kad ju promjenim...moram štelati udaljenost-fokus?
Čuo sam da bi trebalo :/
Iako su obadvije leće identične veličine i oblika...

Dali da idem u mjenjanje, dali je ova leća stvarno toliko kvalitetnija 2.8mm 11MP pošto je najskuplja od svih koje sam našao u ponudi...?
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #26
Naravno da moraš štimati fokus, ja sam je spojio direkt na tv i lagano
odvrtanjem ili zavrtanje leće dobio čistinu!
Ako budeš stavljao tu od 2.8 hoćeš prodavati tu original?
Meni treba jer sam imao isti problem kao i ti  :'(

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #27
da čitao sam o problemima sa štelanjem leće . ako ne budeš znao šta sa lećom ja sam zainteresiran za probati instalirat leću jer imam aparat koji stoji na polici sa potrganom lećom .ako radi i dogovorimo se oko cijene možemo možda napraviti trgovinu.lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #28
Jel ima tko da prodaje kučište(osnovno, ne dodatno u kaj se kamera stavlja), leću i lcd ekran( osnovni dio kamere, ne dodatni) za gopro hero 1?

Odg: GOPRO HERO2 LEĆA

Reply #29
otkuda si?

imam ja jednu GoPro HD1, za 50kn cijelu ti dam
Code: [Select]
http://www.flyfreak.net/multirotor/zenmuse-od-50-dolara-!!!!/msg100723/#msg100723

lcd ekran ti bude sigurno valjao.
a možda i kućište i leća.

imam i vanjsko kućište za 50kn ako je netko razbio, s obje verzije pokopaca straga.