Skip to main content

Topic: Dobra rama i repna getriba za Protosa (Read 6607 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #15
Ma slažem se sa Saletom !
Nije baš bajno !!! kopirali su leptona ali dosta loše !

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #16
Ne znam jel na svima, al izgleda da sve verzije kućišta repne getribe imaju rupe od tog šarafića izbačene za stupanj iz okomite osi. Ja sam poturpijao na elipsasto gornju rupu tako da je viljuška sad okomita na slider, možeš ga onda malo jače stisnuti. Na verziji kučišta iz "summer update" nema tog problema.
Morat ćemo pričekati da netko napravi test ove getribe od infinitija, nadam se da je OK. Meni se na toj getribi ne sviđa što ima stranice od CF.
Inače i sam imam mini titana i nisam bio zadovoljan plastičnim dijelovima na tom mehanizmu pa sam uzeo metalne koji rade gotovo savršeno.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #17
Da, zaboracih da napisem da sam ja uzeo MiniTitana SE, znaci metalna verzija sve i sa njim sam prezadovoljan...

Sto se tice tih srafica, Davor je u pravu oni su greskom smaknuti i zbog toga kada ih zavrnes do kraja ne rade kako treba...

Pa strpicemo se malo pa da vidimo kako radi ova nova...

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #18
Evo stiglo.

Poslozio jucer, poslikao malo i danas odletio prvi put.
Sutra jos pofotkam pa napisem malo.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #19
Evo fotkica i kratki report

Kad sam prvi put sve zaserafio malo mi je bindao pitch boss.
Nakon toga sam odserafio serafe od ruke i one serafe sto idu u kotac i provozao cijeli slider par puta da sve sjedne.
Kad sam sve poserafio morao sam gornji seraf odserafiti za jedno pol kruga, izgleda da mi cijeli taj kotac nije bas savrseno pod 90°.
Cim sam ga malo otpustio sve islo kao po putru.
 
Inace leti super sa novim repom.
Imao sam preveliki gain na V-Baru pa mi je rep lamatao kao lud niz vjetar.
Rep se drzao cvrsto :) Apsolutno nista se nije pomaklo niti odserafilo.

Oni karbonski trokuti na kraju rade super, a ni jezajevi nisu neki jeftikanerski.
Identicni su kao i u stock kitu, dobre kvalitete.

Zatezac remena malo sheta lijevo desno (Infiniti ce poslati male podloske), ali to ne smeta u letu.
Nista ne sece kad se zavrti.
Probao sam ja naci neke koje bi pripasao, al sam odustao nakon 5 min mucenja i prtljanja.
Nisu poslali niti serafe za vertikalac, stock su pre-pre dugi.
I to ce sada staviti u kit.

Nisam ga bas htio zabiti samo da vidim ocel se raspasti rep  ???

Jel se isplati dati tolku lovu za to?
Ak vam je super bling bling da, ako vec imate V3 rep onak, bas i ne.

Evo Robi je vec 2 puta skrsio helic, a V3 tailbox je jos uvijek isti.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24