Skip to main content

Topic: HELIFOTO prvi profi uradak (Read 44875 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #30
Davor, nebi htio da ispadne da te provociram, jer je to nevažno za kvalitetu ovog uratka:  na snimci se jasno vidi Uvala Čikat (Cigale),a snimano je na potezu od Vile Igea preko Velog Mula ispred Vile Karoline, pa do onih vezova ispred Hotela Alhambra i natrag. Ovaj predjel poznajem jako dobro, jer sam tamo rekao 'Da' i svakog ljeta sam izvjesno vrijeme upravo na tom mjestu.
Ti si vjerojatno zamijenio ovu uvalu sa Autokampom Čikat, koji senalazi sjevernije od prikazane lokacije ili saSaunčanom uvalom, koja je južnije (uz hotele Vespera i Aurora).


Ali kao što rekoh... potpuno nebitno za ovakav video, bravo Robi !
Damir


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #32
Davor, nebi htio da ispadne da te provociram, jer je to nevažno za kvalitetu ovog uratka:  na snimci se jasno vidi Uvala Čikat (Cigale),a snimano je na potezu od Vile Igea preko Velog Mula ispred Vile Karoline, pa do onih vezova ispred Hotela Alhambra i natrag. Ovaj predjel poznajem jako dobro, jer sam tamo rekao 'Da' i svakog ljeta sam izvjesno vrijeme upravo na tom mjestu.
Ti si vjerojatno zamijenio ovu uvalu sa Autokampom Čikat, koji senalazi sjevernije od prikazane lokacije ili saSaunčanom uvalom, koja je južnije (uz hotele Vespera i Aurora).


Ali kao što rekoh... potpuno nebitno za ovakav video, bravo Robi !
Damir
krava te ubola diogen, taj dio se djeli na dvije uvale, ona uvalica ispred Alhambre spada pod srebrnu uvalu a ispred Cigale je dio pod Cikat
mora smo obojica u pravu
:D


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #34
bravo!
Samo tako, još letova i snimaka i bit će i bolje.
Nego kad smo kod prekršaja,  :-\
mislim da je ovaj video seksistički!!!
Vidio sam da je na jednom gliseru neka ženska.
To ti je u Hrvata zabranjeno! Ne igrajte se sa time.
Kad ovo Jaca vidi negdje na telki, ode biznis u ocat.
Ajde, izbacite taj kadar i bit će sve u redu  ;) .
Nije to ono što prodaje proizvod. Trebaš stavit u gliser
na primjer nekog penzića, jer je naše more njima namjenjeno.
Mlade ionako nećemo privuči spotom kakav nam je preporučila
Jaca. Zna ona šta treba, pa ona je šefica, i sad se kuži u sve.
Znači, oni gosti koji nam dođu na more uopće ne trebaju ovakve
glisere. Mislim, u redu je sve samo treba neki dizelaš umjesto ovog
motora koji je sada gore.

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #35
Novo složeni stroj !
Sad ide kamera do 4 kg !!!

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #36
Novo složeni stroj !
Sad ide kamera do 4 kg !!!

Svaka čast i na letenju i na helikopteru i na čamcu naravno i na snimanju naravno.
I ono prije je funkcioniralo a ovo i super izgleda!
 
Primjdba!
 
Sječate se početka, onaj nikakav quad 4 motora s četkicama i par cjevčica između, ali kakav kofer su imali?
Ova letjelica je zavrijedila bar prikolicu s klimom ako ne kombi i veliku reklamu preko svega.
 
Kad iz auta s preklopljenim sicevima izvadite najljepši dijamant ne izgledate uvjerljivo.
Dajte si na važnosti, da bi i drugi osjetili da je to nešto.
 
Puno truda, novaca je uloženo u cjelu priču napravite priču o sebi i to dobru ko što i jeste.
 
Pozdrav,
Kobac
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #38
Čestitka tebi i tvojoj ekipi!

Respect!   8)

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #39
Je, Kobac ...slažem se ! Fala ti na  prijedlogu ali nadam se da bu sve došlo samo po sebi !!! Znaš ,švabo kaže "HABEN !"

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #40
Super je snimka....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #42
nazalost drugi video vise nije dostupan ali koliko vidim po spotu jako dobro odradjen posao, cim pocinjes primat placu za ono sto radis postajes profesionalac, respect decki. odlicno odradjen posao. puno srece tvome timu, ajde da i mi budemo ponosni na decke poput vas koji se bave necime sto je u toku s vremenom i tehnologijom u danasnjem svijetu.

Lijep Pozdrav =)
InnovationMatters

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #43
Sad sam bas pregledavao slike snimanja, pa ne mogu vjerovat kako je svijet mali. pa pilota sa slike sam upoznao na heli meetingu u puli, sportskom aerodromu u medulinu. palac gore sto se neko iz hrvatske udostojio doci na meeting i pokazat sto hrvati znaju, respect =) valjda ce sljedeci put biti manje vjetra hehe

keep up the good work =D
InnovationMatters

Odg: HELIFOTO prvi profi uradak

Reply #44
Morali smo maknuti video "bura 4.8" zbog DGU-A ...nismo dobili dozvolu...