Skip to main content

Topic: Outrage Fusion 50 FBL (Read 28600 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #120
NICE!!

dx9-xd8-gobac630

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #121
Izgleda da će priča sa CC external mode governor i SK540 electric governor pričekati ljeto i godišnji. Nije baš ispalo trivijalno kao kod brain-a. Dobio sam br. okr. bez elisa ali sa elisama ne radi tj. broj okretaja pada.
Tako da sam odlučio isprobati CC governor setRPM opciju, i mogu reći da to radi. Po zvuku bi rekao da Kontronik mode4 radi bolje, ali ima manu što se ne zadaje broj okretaja direktno nego kolko ispadne.
A kod CC-a se upišu parametri prijenosa i motora, upišeš željeni brpj okr. i on izračuna jel to može il nemože, upload to ESC i radi.
Slijedeći korak je zamjena SK540 sa V-barom, ali to kad drugi fusion bude funkcionalan, tako da imam jedan za letit a jedan za šarafat po.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #122
A sto te mucilo sa SK540?
Ili se CC i SK samo ne vole?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #123
Okretaji padaju s povećanjem koraka. Kao da je gain premali, a nije. Potrošio sam dosta vremena na čačkanje i došao do zaključka da ili SK nešto šteka (potvrđeno ima bugova a nisam stavio zadnji firmware, jer na nekim SK540 downgrejda na "Clear" varijantu) ili je problem u CC i fixed points koje SK ne razumije.
CC governer radi tako da za sada ostajem na njemu.
Probat ću i V-Bar governer ali kada bude vremena.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG