Skip to main content

Topic: Agusta A-109 t-rex 450 pro (Read 12639 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Agusta A-109 t-rex 450 pro

Pozdrav Forumasi ;)!Evo danas je bio "first flight" ovog modelcica 8). Sve fino radi i jako sam zadovoljan kako mi je sve to ispalo ;D. Sljedece sto cu napraviti je dodavanje "scale"detalja. Unutra je Align trex 450 pro i flymentor. Tezina je oko 1300 grama. Eto, pa mozda jos nekog tu interesiraju "scale" i "semi scale"modeli helikoptera.
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #1
Sljedeće kaj treba je maknut ovaj flybar ;)
Volio bih jednog dana imat jednu scale makinu iz fore  :)
Sviđa mi se!
MAK Zapad

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #2
da super je , i slažem se s robijem ..... da bi bio bliže originalu valja skinuti flybar
dx9-xd8-gobac630

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #3
Jeap! Imam scale rotor za nju no trebao bih mjenjat motor i esc a to mi je sada previse jer sam ionako utuko hrpu para na te helikoptere a i ceka me Hughes 500 da ga zavrsim.
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #4
jel ovaj pokraj na slici
dx9-xd8-gobac630

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #5
 :) je, upravo taj
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #6
pa daj malo slika ..... znamo da to košta PK novćiića....
dx9-xd8-gobac630


Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #8
hughesa
dx9-xd8-gobac630

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #9
Ali on je u djelovima, nije jos slozen....Al evo ovako bi trebao izgledat, s tim da sam skije promjenio jer mi ove nisu bas bile nesto. Nove skije su duze i masivnije i modificira sam u frejmu raskorak i kut "strut-ova" da izgleda malo realisticnije.
A ovo zadnje su mu criva :D
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #10
Like! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #11
Oooo kralju! lijepo lijepo... moram to doć vidit čim mi dopuste obaveze, nada se prije nego partiš na brod :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #12
Oooo kralju! lijepo lijepo... moram to doć vidit čim mi dopuste obaveze, nada se prije nego partiš na brod :)

Pa sta cekas, ovdi se leti i po buri i juzini. Ne bi da zivim u Zagrebu. Aj naleti i povedi Marija pa da se malo nasmijemo a mozemo nalozit i komin i ispec stogod. Jesi slozija koji  eliopter?
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #13
preko tjedna je i meni i njemu gužvetina od posla, ipak si nam daleko... dakle ostaje vikend... siguran sam da ćemo naletit čim prije!
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #14
Ala da. Ja sam tu jos barem misec i po. Mozda i Hughes do tad bude gotov.
3 x rc helikopter :P