Skip to main content

Topic: Jel 3GX toliko los? (Read 8859 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #30
Samo progooglaj "v-bar vs 3gx" ili "v-bar vs cgy750" itd., dobit ćeš rezultate s hf, rr, rcg i ekipa baš uspoređuje jedan s drugim, ekipa koja ima/je imala sve te kontrolere na svojim helijima, i to ne repovi i team piloti, već vulgaris ljudi
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #31
Samo progooglaj "v-bar vs 3gx" ili "v-bar vs cgy750" itd., dobit ćeš rezultate s hf, rr, rcg i ekipa baš uspoređuje jedan s drugim, ekipa koja ima/je imala sve te kontrolere na svojim helijima, i to ne repovi i team piloti, već vulgaris ljudi
Ja sam baš tako tražio, i iz toga se nemre niš zaključit. Moram reći da mi je jedini valjani indikator zapravo dao Wespen sa linkom na oglas kaj ga frajer prodaje za 100 baksa. Drugo ništa.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #32
Na HFu se mkože naći puno postova "do sada sam koristio ZZZ FBL a sada sam probao V-bar i svi moji ZZZ idu u prodaju da bi ja mogao kupiti još V-barova" a u smislu obrnutom nema uglavnom nijedan. Znači i drugi FBL-ovi rade i dobri su ti dok ne probaš bolje. I meni je bila dobra moja 307-ica dok nisam probao bratovog 330.
Dakle ljudi koji su probali različite i usporedili donose takvu odluku.
A polovnih u prodaji ima uglavnom crnih bez priključka za satelite jer ih ljudi prodaju da bi kupili plavi, a cijenu drže kao golf..
To sve govori ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #33
Na HFu se mkože naći puno postova "do sada sam koristio ZZZ FBL a sada sam probao V-bar i svi moji ZZZ idu u prodaju da bi ja mogao kupiti još V-barova" a u smislu obrnutom nema uglavnom nijedan. Znači i drugi FBL-ovi rade i dobri su ti dok ne probaš bolje. I meni je bila dobra moja 307-ica dok nisam probao bratovog 330.
Dakle ljudi koji su probali različite i usporedili donose takvu odluku.
A polovnih u prodaji ima uglavnom crnih bez priključka za satelite jer ih ljudi prodaju da bi kupili plavi, a cijenu drže kao golf..
To sve govori ...

A kakav ti je 3GX u odnosu na V-bar?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #34
Iz mojeg ogranicenog letackog iskustva mogu reci da je V-bar bolji. Sve radi gladje, pouzdanije, setup je jednostavniji (bar meni), upute su bolje, ima vise clanaka po forumima kako ovo i ono.
3GX mi je premali za toliko stekercica (to moze biti i prednost), malo je trzav, setup sa malim dugmicem i diodama mi se ne svidja. Kod poletanja je osjetljiviji nego V-bar, oce se nagnut.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #35
kad ste več na temi 3gx , imam jedno pitanje ( da ne otvaramo novu temu ) .....

ako idem sa satelitom direktno u 3gx jel ima šanse da radi sa dx6i ??? , neki pričaju da kod štekanja satelita automatski stavlja gyro level (tail) na 7.kanal ..... a na 5. governer pa je nemoguče letit sa 6 kanala.....
zanima me jel netko probao  ???
dx9-xd8-gobac630

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #36
kad ste več na temi 3gx , imam jedno pitanje ( da ne otvaramo novu temu ) .....

ako idem sa satelitom direktno u 3gx jel ima šanse da radi sa dx6i ??? , neki pričaju da kod štekanja satelita automatski stavlja gyro level (tail) na 7.kanal ..... a na 5. governer pa je nemoguče letit sa 6 kanala.....
zanima me jel netko probao  ???

Hm, evo sad sam pogledao, meni je na DX8 gyro gain na Aux2 tak da može biti, ali bolje pogledaj na helifreak-u. U uputstvima je gain na 7, točno, jbg.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #37
da , baš sam se toga bojal ..... ta mala sitnica  ::) na dx6i nema aux2 , :'( :'( , jedino ako napišem sa flomasterom  :D :D

   znaći budem moral staviti malo brdo žica i ići na klasičan rx pa onda poštekat  po redu ....?
dx9-xd8-gobac630

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #38
da , baš sam se toga bojal ..... ta mala sitnica  ::) na dx6i nema aux2 , :'( :'( , jedino ako napišem sa flomasterom  :D :D

   znaći budem moral staviti malo brdo žica i ići na klasičan rx pa onda poštekat  po redu ....?

Da, to je više žica :(
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #39
a baš sam se veseli kak bude sve uredno ..... a ono žica ko na božić , i onda samo jedna da izda a heli ide u .....
dx9-xd8-gobac630


Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #41
imam loše iskustvo sa petljanjem po tim kabličima, na multirotoru mi pustio jedan lem pa sam ga tražil svojih 500 metri dalje u kuruzi .... da ne pričam da sam letel po mraku i tako to .....
dx9-xd8-gobac630



Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #44
Gledam oglase na HF, a tu je sve tak mrtvo... Pa reko da malo probudim spavače
MAK Zapad