Skip to main content

Topic: HK 450GT set up (Read 12689 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK 450GT set up

Pozdrav svima
Več par dana gledam po forumu preporuke za novi helić.Odabrao sam djelove pa me zanima dal mi možete reč da li je set up uredu ili treba nešto mjenjati.Djelovi su:

Kit: HK-450GT Pro 3D Belt-Drive Helicopter Kit
Motor: Turnigy Typhoon 450H 2215H Heli Motor 3550kv
ESC: Hobbyking SS Heli Series 50-65A
Servo: HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro Servo x3
Repni servo: DS65HB Digital High Speed Servo 6.5g/1.5kg/.07sec
Gyro: HobbyKing GA-250 MINI-MEMS 
Stanica: SPEKTRUM DX6i
Baterija: Turnigy 2200mAh 3S 30C Lipo Pack





Odg: HK 450GT set up

Reply #2
Sve skupa je 160$

Odg: HK 450GT set up

Reply #3
Onda zaboravi na to i uzmi ovog Tarota, bez razmišljanja, dobiješ skoro kvalitetu Aligna (s nešto lošijim servačima) po duplo manjoj cijeni  :)
MAK Zapad

Odg: HK 450GT set up

Reply #4
Robi, ovo je mrak cjena sto se tice Tarot-a, no ja se pitam ako je Toni pocetnik  ::) (jer nije navedeno) da li mu je pametno odma ic na fbl? Toni oprosti na komentaru ako si vec pravi letac i znas sve osnove ;)
3 x rc helikopter :P

Odg: HK 450GT set up

Reply #5
hah..neke osnove znam..početnik sam..do sada sam jedino letio Nine Eagles Solo Prvo V2 i to po vani i po kuči..pa me zanima dal je ovaj  setup dobar zato kj bi uzel odma 2 kita da imam sve rezervne djelove a puno je jeftiniji od tarota

Odg: HK 450GT set up

Reply #6
hah..neke osnove znam..početnik sam..do sada sam jedino letio Nine Eagles Solo Prvo V2 i to po vani i po kuči..pa me zanima dal je ovaj  setup dobar zato kj bi uzel odma 2 kita da imam sve rezervne djelove a puno je jeftiniji od tarota

Ma nego sta je neg dobar. Za te novce je super. Kupi, pregledaj, slozi i leti ;)
3 x rc helikopter :P


Odg: HK 450GT set up

Reply #8
Ahaa..okk..imam još jedno pitanje? Da li je ovaj gyro dobar ili da uzmem neki bolji?

Odg: HK 450GT set up

Reply #9
Ahaa..okk..imam još jedno pitanje? Da li je ovaj gyro dobar ili da uzmem neki bolji?

...uvjek je bolje da je bolji ;D, al kad je bolji onda je skuplji ::) a to vazi i za ostatak set-up-a, pa sad ti vidi s koliko love  :P raspolazes pa tako ljepo i ulozi. Inace, ono sto si naveo gore ti je sasvim o.k za pocetak ;)...ukoliko ne zelis potrosit jos koju hrpicu para ???...
3 x rc helikopter :P

Odg: HK 450GT set up

Reply #10
Ahaa..okk..imam još jedno pitanje? Da li je ovaj gyro dobar ili da uzmem neki bolji?

...uvjek je bolje da je bolji ;D, al kad je bolji onda je skuplji ::) a to vazi i za ostatak set-up-a, pa sad ti vidi s koliko love  :P raspolazes pa tako ljepo i ulozi. Inace, ono sto si naveo gore ti je sasvim o.k za pocetak ;)...ukoliko ne zelis potrosit jos koju hrpicu para ???...

Eto kratki i jasni odgovor, a ne ovaj ti je bolji, ma ovaj je najbolji i samo taj valja.

+1

Odg: HK 450GT set up

Reply #11
Ahaa..okk..imam još jedno pitanje? Da li je ovaj gyro dobar ili da uzmem neki bolji?

...uvjek je bolje da je bolji ;D, al kad je bolji onda je skuplji ::) a to vazi i za ostatak set-up-a, pa sad ti vidi s koliko love  :P raspolazes pa tako ljepo i ulozi. Inace, ono sto si naveo gore ti je sasvim o.k za pocetak ;)...ukoliko ne zelis potrosit jos koju hrpicu para ???...

Eto kratki i jasni odgovor, a ne ovaj ti je bolji, ma ovaj je najbolji i samo taj valja.

+1

Nisam siguran sta je umjetnik htio reci??? Sve je to dobro al uvjek moze bolje, no, jasna stvar. Kupi to sta si mozes priustit i leti!
3 x rc helikopter :P

Odg: HK 450GT set up

Reply #12
nije los ga-250 jednostavan za setup i dobro odradjuje svoj posao
ja sam zadovoljan sa svojim

ako se dobro sjecam i moriaty ima jednog pa ti i on moze reci svoja iskustva sa tim gyrom


Odg: HK 450GT set up

Reply #13
Gle... Ako želiš/namjeravaš napredovati, uzmi onog Tarota i zahvali si kaj si me poslušao jer taj heli leti super, ZYX je OK kontroler za svoju cijenu, servači nisu bajka ali će i više nego solidno odraditi posao, mehanički dijelovi su mrak mrak, ESC je izvrstan, motor također.. Ili uzmi HK i lupaj se po glavi.. Flybar je bolji samo za ekipu koja je skroz navikla na osjećaj helija s flybarom, flybarless je bolji po svemu, lakše ga je letjeti, heli je stabilniji (to nije problem kod velikih helija jer su oni sami po sebi stabilni i s flybarom, dok se na 250/450 klasi JAKO osjeti razlika flybarred/flybarless), bolji je za početnike, lakše ga je pripitomiti (samo promjeniš postavke u softwareu)
Kako hoćeš, ja ti dajem savjet iz iskustva, imao sam i letio HK i mislio sam da je dobar dok nisam kupio pravu 450ku.
MAK Zapad

Odg: HK 450GT set up

Reply #14
Ahaa..okk..imam još jedno pitanje? Da li je ovaj gyro dobar ili da uzmem neki bolji?

...uvjek je bolje da je bolji ;D, al kad je bolji onda je skuplji ::) a to vazi i za ostatak set-up-a, pa sad ti vidi s koliko love  :P raspolazes pa tako ljepo i ulozi. Inace, ono sto si naveo gore ti je sasvim o.k za pocetak ;)...ukoliko ne zelis potrosit jos koju hrpicu para ???...

Eto kratki i jasni odgovor, a ne ovaj ti je bolji, ma ovaj je najbolji i samo taj valja.

+1

Nisam siguran sta je umjetnik htio reci??? Sve je to dobro al uvjek moze bolje, no, jasna stvar. Kupi to sta si mozes priustit i leti!

Htio reći koliko para toliko muzike! A žiro je dobar za toliko koliko košta! Imam ih par među odstalim, točnije 3 jedan je bio u dstartu defekt, driftao je ulijevo. Druga dva su dobra na 250 helićima. Imaju dobre rezultate za osnovni let i rade ga bez greške. Treba uzeti u obzir da je rep na 250 teško namjestiti.

Na 450 može biti samo još bolji.