Skip to main content

Topic: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu. (Read 9999 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #30
Zašto kukate?
Sami ste krivi!
Neorganizirani ste.
Večina vas je rekreatvaca koji se samo žale ako im nešto ne paše.
Klubovi se raspadaju savez je odavno u komi.
Kad netko pokaže inicijativu svi samo okrenete glavu.
Ovo su tvrdnje iz vlastitog iskustva:
[attachimg=1]
Poslije ovog dopisa dobio sam termin za sastanak, molio sam ljudeu klubu da idu samnom, ništa, pitao nekoliko modelara, ništa.
Otišao na sastanak, popričao s ljudima, pronašlo se nekoliko mogučih riješenja, trebalo je nastupiti kako je pisalo u dopisu i dobili bi novo letjelište. U MAK Trešnjevka su smatrali da im to ne treba jer imaju Lučko.
Letjelište nije moja prčija da bi se sam brinuo o njemu i tjerao u red neodgovorne.
Pogledajte datum!
 
 
Sad imate što imate LOKOTE
Cjena EU

I kada napisem da je to Hrvatska svakodnevnica,
kao i poslije svakoga moga napisa bit cu i sada POPLJUVAN !

Zdravko,Pozdrav,Iv

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #31
Zašto kukate?
Sami ste krivi!
Neorganizirani ste.
Večina vas je rekreatvaca koji se samo žale ako im nešto ne paše.
Klubovi se raspadaju savez je odavno u komi.
Kad netko pokaže inicijativu svi samo okrenete glavu.
Ovo su tvrdnje iz vlastitog iskustva:
[attachimg=1]
Poslije ovog dopisa dobio sam termin za sastanak, molio sam ljudeu klubu da idu samnom, ništa, pitao nekoliko modelara, ništa.
Otišao na sastanak, popričao s ljudima, pronašlo se nekoliko mogučih riješenja, trebalo je nastupiti kako je pisalo u dopisu i dobili bi novo letjelište. U MAK Trešnjevka su smatrali da im to ne treba jer imaju Lučko.
Letjelište nije moja prčija da bi se sam brinuo o njemu i tjerao u red neodgovorne.
Pogledajte datum!
 
 
Sad imate što imate LOKOTE
Cjena EU

Cijena EU? Može li se to pojasniti? Dali je loše da grad Zagreb ima organizranu zaštitu nasipa?
Što se tiće kluba, ja sam novi i dobio sam dojam da je nekaj trulo u državi Danskoj! Nikoga ne želim kritizirati!
Najboje u rvata, što se tiće modelarstva je ovaj forum! Nisam pitao tko ga je postavio, ali pretpostavljam ;). Ja ću samo spomenuti da kvorum nije postignut, da bi se neki ljudi koji su odgovorni trebali probuditi, opet, nikoga ne želim kritizirati ali iz moje noobovse perspektive, čini mi se da je previše ljudi posvađano i da tolerancija mora porasti. Razmislite...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #32
Kaj je je, kod nas je to trulex, u kojem god klubu dosad da sam bio (nevezano za modelarstvo) ili se ekipa posvađala, ili se dogodio rascjep i iz jednog nastala 2 itd.
Ista stvar s forumima. Netrpeljivost  :D
MAK Zapad

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #33
Kaj je je, kod nas je to trulex, u kojem god klubu dosad da sam bio (nevezano za modelarstvo) ili se ekipa posvađala, ili se dogodio rascjep i iz jednog nastala 2 itd.
Ista stvar s forumima. Netrpeljivost  :D

Ucini nesto,nisi sam koji zeli red i mir,
i ovdje ima dovoljno istomisljenika pa se organizirajte, ovo sto je Zdravko zapoceo nije jos kasno izgurati do kraja,

Poz,Iv

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #34
ovo sa cijenom EU je vjerojatno u afektu izreceno

ja to tumacim na slijedeci nacin
eu tezi urediti svaku djelatnost pa tako i ovu modelarsku, kao i onu upravljanje vodama
i tu se ocekuje ozbiljnost i odredjena doza formalnog nastupa
Kobac je napravio sve po ps-u, dao si truda ne samo za svoju nego i korist svih koji bi to koristili, medjutim, hrv vode ne mogu razgovarati i dogovarati nesto s jednom osobom, niti bi onda ta osoba trebala odgovarati za ono sto bi ostali korisnici na svoju ruku radili
klub je po meni trebao podrzati takvu inicijativu

ja ne znam tko je tko  mak tresnjevka, nisam niti u jednom klubu, ali bi se uclanio u neki, da mi taj klub omoguci da napeljam auto preko nasipa kedan put tjedno na 2 sata bez straha da li cu se moci vratiti

ovo sa aerodromom Lucko je smijesan argument
mogli su reci i brezovica, ili sljeme
ili se mozemo jos malo vise udaljiti od grada, tako da sto vise ljudi NI SLUCAJNO NE VIDI MODELE NI MODELARE

kanal i domovinski su su super mjesta za letenje i trebalo bi biti jos 10 takvih sa odredjenom legitimnoscu da se tamo moze doci letjeti i po mogucnosti se pridrzavati nekih pravila

s druge strane, tko voli osamu, Grad Zagreb ima povrsinu od xy desetaka km2 i mjesta ima za sve ljude dobre volje

uh al sam se raspisao i to sa mobitela :)

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #35
Zašto kukate?
Sami ste krivi!
Neorganizirani ste.
Večina vas je rekreatvaca koji se samo žale ako im nešto ne paše.
Klubovi se raspadaju savez je odavno u komi.
Kad netko pokaže inicijativu svi samo okrenete glavu.
Ovo su tvrdnje iz vlastitog iskustva:
[attachimg=1]
Poslije ovog dopisa dobio sam termin za sastanak, molio sam ljudeu klubu da idu samnom, ništa, pitao nekoliko modelara, ništa.
Otišao na sastanak, popričao s ljudima, pronašlo se nekoliko mogučih riješenja, trebalo je nastupiti kako je pisalo u dopisu i dobili bi novo letjelište. U MAK Trešnjevka su smatrali da im to ne treba jer imaju Lučko.
Letjelište nije moja prčija da bi se sam brinuo o njemu i tjerao u red neodgovorne.
Pogledajte datum!
 
 
Sad imate što imate LOKOTE
Cjena EU

I kada napisem da je to Hrvatska svakodnevnica,
kao i poslije svakoga moga napisa bit cu i sada POPLJUVAN !

Zdravko,Pozdrav,Iv

u ovom slucaju si, iznimno, u pravu :)

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #36
Iznimno ili ne,
ja zivim 44 godine u svijetu gdje su mnoge normalne stvari ovdje tamo nenormalne,
pa i ovo sa Letilistem ne mogu da razumijem,
poz,Iv

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #37
Iznimno ili ne,
ja zivim 44 godine u svijetu gdje su mnoge normalne stvari ovdje tamo nenormalne,
pa i ovo sa Letilistem ne mogu da razumijem,
poz,Iv

Ivane iz Ijove, što nije jasno oko letališta pa da ja malo pomegnem i probam pojasniti, ha?

Zvao sam svoju "vezu" u Hrvatskim vodama, sada ćemo vidjeti ali nekako sumnjam.

Znači odgovorna osoba je g. dipl.ing. Zvonkec :). Budem ga kontaktirao, ali prije nego ga kontaktiram, trebam dobrovoljce sa kojima ću kako Kobac veli dijeliti odgovornost pa molim da sa odovornošću i pristupite. Tko želi dijeliti odgovornost?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #38
Luxo ne zamaraj se stvarima koje te ne trebaju zamarati.
Ako još nisi skužio ovdje kod nas svi su jaki na riječima, ja bi ovo ono treba ovo treba ono.
Ali stvarnost je da kada konkretno pitaš onda niko neće.
Znaš kako je to, svi bi se j....i a nitko neće da mu u..de.
Ja nekažem možda neko od ovih novih ima jaku želju da neke stvari dovede u red.
Kada je nekolicina nas htjela uvesti više članarine za klub ili umjesto po godišnjoj bazi imati članarinu po mjesečnoj bazi da se nešto u klubu može i napraviti.
Nitko nije htio, ljudima je puno 200kn godišnje dati za članarinu.
Pa sada imamo to što imam hrpu modelara kojima je svako drugi kriv za situaciju kakva je.
I još jedna stvar jako zanimljiva je ta da kada dođe neki robi kenobi i napiše ja kupio helikopter stavi slike i sve što ide uz to onda to pogleda tu i tamo neko i kaže super.
Sa druge strane pogledaj ovu teme odjednom sve interesira, ljudi su toliko željni te mržnje i tog kopkanja i to ih interesira.
Neću imenaovati nikoga direktno sada ali vjerujem da već ljudi znaju koji su to, koji učestalo se javljaju pod ove teme i pričaju kako bi što trebalo biti.
Ja ne vidim svrhu ovoga.
Luxo kada napraviš anketu recimo tko je za to da sredimo neko mjesto za letenje u ZG ?? vjerujem da će ih biti puno za.
A kada staviš post recimo ajmo napraviti popis ljudi koji žele da se nešto napravi i da se javi punim imenom i prezimenom i kontaktom onda ćeš vidjeti razliku u odazivu.
Eto to je moje mišljenje.
 
 

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #39
Luxo ne zamaraj se stvarima koje te ne trebaju zamarati.
Ako još nisi skužio ovdije kod nas svi su jaki na rijećima, ja bi ovo ono treba ovo treba ono.
Ali stvarnost je da kada konkretno pitaš onda niko neče.
Znaš kako je to, svi bi se j....i a nitko neče da mu u..de.
Ja nekažem možda neko od ovih novih ima jaku želju da neke stvari dovede u red.
Kada je nekolicina nas htijela uvesti više članarine za klub ili umjesto po godišnjoj bazi imati članarinu po mijesečnoj bazi da se nešto u klubu i može napraviti.
Nitko nije htio, ljudima je puno 200kn godišnje dati za članarinu.
Pa sada imamo to što imam hrpu modelara kojima je svako drugi kriv za situaciju kakva je.
I još jedna stvar jako zanimljiva je ta da kada dođe neki robi kenobi i napiše ja kupio helikopter stavi slike i sve što ide uz to onda to pogleda tu i tamo neko i kaže super.
Sa druge strane pogledaj ovu teme odjednom sve interesira, ljudi su toliko željni te mržnje i tog kopkanja i to ih interesira.
Neču imenaovati nikoga direktno sada ali vijerujem da več ljudi znaju koji su to, koji učestalo se javljaju pod ove teme i pričaju kako bi što trebalo biti.
Ja ne vidim svrhu ovoga.
Luxo kada napraviš anketu recimo tko je za to da sredimo neko mijesto za letenje u ZG ??
vijerujem da če ih biti puno za.
A kada stvariš postž recimo.
Ajmo naprviti popis ljudi koji žele da se nešto napravi  i da se javi punim imenom i prezimenom i kontaktom onda češ vidjeti razliku u odazivu.
Eto to je moje mišljenje.

ARGGGGH!  :-X
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #40
Točno to, od pametovanja po forumu ništa, idemo se organizirati, ak treba i udrugu osnovat kak Wespen veli (mislim da su svi troškovi oko 300 kn) i da se dogovori nekakva kombinacija. Veliki plus je što sad dolazi proljeće, pa bi se i legalni meeting mogao organizirati
MAK Zapad

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #41
Imali vi volju ili ne, udrugu, klub i novce, može vama biti dana livada na korištenje od Hrvatskih voda samo nebi se smjelo letjeti 10km zračne linije od aerodroma. A nema ni 2km od ograde aerodroma i carinske zone.
Možda je bolje da se ne trsite previše jer ak dođe do nekog glavonje kojem je to posao nebu više nitko tam letio.
Dok nitko ne pita letite, travu i neku pistu za poletit sleti možete urediti dobrovoljno uz pivu i roštilj.
Osim toga ak se može sa druge strane mosta na nasip to bi bila još i bolja varijanta jer vas onda neće nitko daviti ni od lokalnih žitelja.

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #42
Ma meni Domovinski ionak nije ni blizu, ali ekipa je tam pa mi je lijepo doći tam.. Ovo s blizinom aerodroma je bananica...
Znači, legalno bi bilo nemoguće išta dogovorit da je po PS-u?
MAK Zapad

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #43
Imali vi volju ili ne, udrugu, klub i novce, može vama biti dana livada na korištenje od Hrvatskih voda samo nebi se smjelo letjeti 10km zračne linije od aerodroma. A nema ni 2km od ograde aerodroma i carinske zone.
Možda je bolje da se ne trsite previše jer ak dođe do nekog glavonje kojem je to posao nebu više nitko tam letio.
Dok nitko ne pita letite, travu i neku pistu za poletit sleti možete urediti dobrovoljno uz pivu i roštilj.
Osim toga ak se može sa druge strane mosta na nasip to bi bila još i bolja varijanta jer vas onda neće nitko daviti ni od lokalnih žitelja.

Sa poštovanjem... Kaj Lučko nije aerodrom? A i definicja "letenja" mi nije jasna. Može li se to malo pojasniti?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Privatno korištenje rampe prema nasipu na Domovinskom mostu.

Reply #44
To pišem jer smo mi u Buševcu na rubu a puno dalje smo od aerodroma Pleso. Da se netko zainati lako vam zabrane lerenje modela, na to sam mislio pod letenje, jer zakon bi bio protiv vas.
 
Lučko ima tak dogovoreno a dokle će tak biti ni to nije sigurno, već su koliko puta modelari na lučkom poljubili lokot i otišli doma.