Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341694 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2040
Quote
A ESC, dali je preživio?Bila je to opaka temperatura, ovo bi sad bila dobra prilika za test koliko su neodiumi degradirani jer moglo bi se uz malo truda popravit motor i stavit ga ponovno na mjerenje te rezultate usporedit, inaće mišljenja oko degradacije neodiuma su jako podjeljena i teško je naći neku informaciju koja realno opisuje stanje neodiuma nakon tolikog izgrijavanja jer obično svi bace motor.



Magneti su preživjeli bez posljedica po njihove karakteristike...Kako imamo više tih motora samo sam rotor s magnetima stavio na novi stator od drugoga motora te ga podvrgnuo testu potiska...
Ugodno me je iznenadio jer su izmjerene veličine gotovo identične s prijašnjim.Male sitne razlike pripisujem gemištu  :) :)


Motor je glede izrade izvrstan samo je šteta što ga nema za kupiti s manje kv-a bio bi to dobar izbor za veće rotore...(ima 710kv i 810kv)... >:(



Odg: SD team testiranja

Reply #2041
Magneti su preživjeli bez posljedica po njihove karakteristike...
Očekivano... kada se magneti ohlade, vrate im se svojstva. Mislim da se to zove magnastatski princip ili tako nekako.

Primjena -  Weller magnastatsko lemilo, desetlječima davim isti magnet, ali lemilica ne mijenja odlična svojstva (tj. vrh, jer je u njega ugrađen magnet).

Damir

Odg: SD team testiranja

Reply #2042
Quote
Očekivano... kada se magneti ohlade, vrate im se svojstva. Mislim da se to zove magnastatski princip ili tako nekako.Primjena -  Weller magnastatsko lemilo, desetlječima davim isti magnet, ali lemilica ne mijenja odlična svojstva (tj. vrh, jer je u njega ugrađen magnet).
Tak je...... :)  imam isto lemilo od 1992godine (vrh 7 wtc50)....radi svaki dan par sati....U biti osobno me je zanimala kvaliteta ljepila koji drži iste na okupu.....pokazalo se ok... :)
Trenutačno mučim Makijev x5 470kv-a s rctimera....za sada nije loše..... ;D


Odg: SD team testiranja

Reply #2044
evala ti Duje.... 8)

lp
Toni

Odg: SD team testiranja

Reply #2045
mocno i prejako, vrhunski. respect!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

 

Odg: SD team testiranja

Reply #2046
Ludilo Duje! Koja oštrina i kvaliteta.. ;)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: SD team testiranja

Reply #2047
Lipo lipo moj brale....  :)

Odg: SD team testiranja

Reply #2048
http://www.youtube.com/watch?v=zwmdxkqugHQ


Kratak video testa 3 osnoga feiytech gimbala s hero3+ na y6.......


Gimbal kod normalnoga letenja radi odlično.....iako se još može igrati s podešavanjem, na snimci su tvorničke postavke...
Kod žeščega leta malo zablesa...... :)  ništa strašno....tko želi kontrolu treće osi i drugi kontroler na letjelici isplativa kupnja.....

Odg: SD team testiranja

Reply #2049
Duji i ekipi čestitke na odličnom videu. Prava prezentacija Dalmacije
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team testiranja

Reply #2050
Da nije magla, mislio bi Vinkovci
I nešto mi poznata ona lijepa naranđasta kuća  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: SD team testiranja

Reply #2052
http://www.youtube.com/watch?v=zwmdxkqugHQ


Kratak video testa 3 osnoga feiytech gimbala s hero3+ na y6.......


Gimbal kod normalnoga letenja radi odlično.....iako se još može igrati s podešavanjem, na snimci su tvorničke postavke...
Kod žeščega leta malo zablesa...... :)  ništa strašno....tko želi kontrolu treće osi i drugi kontroler na letjelici isplativa kupnja.....
Vidi se da si ga dobro protresao  8)

Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: SD team testiranja

Reply #2053
Evo par slika kako  lipo baterija pri punjenju promijeni agregatno stanje..... :) :)





Greška na orginal punjaču... ;D  eto mali podsjetnik da sa lipo nema zeze i da treba biti oprezan inače..... 8)

Odg: SD team testiranja

Reply #2054
Auuu, mogo si proc i gore  :o