Skip to main content

Topic: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless (Read 4332 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #1
Ma dobro !!\

to i vise nije letenje to je MLATARANJE  po zraku !!

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #2
baš to  ;D
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #3
baš to  ;D
Marin,za mene i letenje treba da pokaze eleganciju u figurama,
vrhunski majstori to rade na maloj visini i tu se ocituje preciznost upravljanja u izvodjenju figura,
zna se LUPING,puni gas na gore,na vrhu se oduzima gas i preostalom inercijom se izvlaci da se putanja zatvori u pravilan krug i izvlacenje-ravnanje na istoj visinigdje je figura zapoceta,
a ovo jeste maheraj,bez daljnjega ali ja u tome ne vidim ni truna elegancije i ljepote,
to je moja ocjena.

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #4
baš to  ;D
Marin,za mene i letenje treba da pokaze eleganciju u figurama,
vrhunski majstori to rade na maloj visini i tu se ocituje preciznost upravljanja u izvodjenju figura,
zna se LUPING,puni gas na gore,na vrhu se oduzima gas i preostalom inercijom se izvlaci da se putanja zatvori u pravilan krug i izvlacenje-ravnanje na istoj visinigdje je figura zapoceta,
a ovo jeste maheraj,bez daljnjega ali ja u tome ne vidim ni truna elegancije i ljepote,
to je moja ocjena.



;) svak ima svoj ukus i misljenje , po meni gledat ga je ludilo sta izvodi , a uvik se govorilo o ukusima se ne raspravlja  :)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss



Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #7
a eto ja sam bio prisutan kada je otvorenih ociju poljubio majku zemlju da si sve mogao u plasticnu vrecicu staviti,

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #8
a on to može a mi ili vi ne  :D   ;D 
svaka čast :)

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #9
a on to može a mi ili vi ne  :D   ;D

neka hvala Bogu ja mu ne zavidim,
ali Duje prihvati moj prijedlog-molbu pa da smo TI a ako bogda pa se sretnemo a ponesem camce za ovoga crvenoga sto se u pozadini vidi pa moze i da zaplivamo,
za ovoga plavo-crvenoga imam plovke

Odg: Alan Szabo Jr. Trex 700 ALIGN 3G Flybarless

Reply #10
ok dogovoreno  :)
svaka čast :)