Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125138 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #570
Koje cijevcice ?
Ako mislis na onu narancastu, ona je kupljena u modelarskom shopu u Austriji.
Neznam gdje kod nas ima to za kupiti.
Najlakse je naruciti preko interneta, medutim ceka se oko 1-4 tjedna na dostavu.

Odg: RACE RAT

Reply #571
E tooo bas tooo ....
Ja sam se oko malih sitnica di netreba dugacka cijevcica kao npr Izlazi iz trupa ili u rupu da ne zapinje posluzio sa cijevcicama od Lizalice hahahaha :)) Smjesno ali funkcionira :D

Odg: RACE RAT

Reply #572
isto tako koristim cjevcice od stapica za cistit uho ;D

Odg: RACE RAT

Reply #573
... rabljene ?   :D

Odg: RACE RAT

Reply #574
naravno bolje podmazuju  :D

Odg: RACE RAT

Reply #575
Laki, pa kolko je tebi uho duboko smješteno? Moji su štapići za uši dugi 10-ak cm :o :( >:(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: RACE RAT

Reply #576
I tih 10 cm mozes skroz nagurati u uho ?    :D
 
 

Odg: RACE RAT

Reply #577
Dobro pitanje, izgleda da imam problem :( :(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: RACE RAT

Reply #578
 
Naljepljeno malo zelenog stirodura i balze, sa kojim ce se trup malo zaobliti i ucvrstiti :
 
.

Odg: RACE RAT

Reply #579
Na red dosao i horizontalni stabilizator, biti ce konstruktivni od balze i presvucen Oracover folijom:
 
.

Odg: RACE RAT

Reply #580
Balza je balza, al dvaput je dvaput ;D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

 

Odg: RACE RAT

Reply #581
Pozdrav svima, zaboravio sam se predstaviti jer sam novi na forumu. Zovem se Dražen i iz Zagreba sam.
Ja sam novi u ovom starom-novom svijetu malih aviončića, pošto sam se prije neko vrijeme bavio i letio paragliderom neću vas daviti sa 1001 pitanjem gdje, kako, koliko i zašto nego bih pokušao samogradnju ( tražim po netu i pribavljam nacrte ) svog prvog letećeg krila, onog Zagija, taj mi se nekako čini najjednostavniji i financijski prihvatljiviji, ali me kum omanuo od toga i uvalio da napravimo ovog uvećanog RR :P
 


Odg: RACE RAT

Reply #583
....rebra su spremna za izrezivanje

Odg: RACE RAT

Reply #584
Si uspio nagurati sva rebra na balzu ?