Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1033729 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3135
Di su najjeftiniji HQ 6x4.5  ?

a oni su ti svugdje slicne cijene, ali je razlika u shippingu...
dat cu ti primjer..

propovi 6x4.5- 20 komada (5 setova po 4 komada)
- na multirotorparts.nl (nizozemska) = 27 € propovi + 9.75 € shipping
- na makeitbuildit.co.uk (velika britanija) = 20 funti + 12 funti shipping
- na dronesvision.net (amerika)= 30.80 $ + 9.99 $ shipping
 

treba malo kemijat, gledat gdje sto kako...
vjerujem da ima i jeftinije.. uvijek ima jeftinije ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3136
Samo rezi majstore, ja planiram mozda neki godisnji uskoro pa cu laganini malo Slavonija pa malo Dalmacija, pa sigurno vidimo na nekoj rakijici i letenjuSta da ti kazem Gumi, vise ne kupujem preskupe mobitele, laptope i ta sranja, jednostavno cvike korisim najvise i za to sam stedio i ne zalim ni dinara

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3137
Pa ja ću ipak uzeti 5030 GF jer su kod nas dosta jeftini i te trenutno ih imam.
Paket ceo košta kod nas 3,1 euro sa 4 propelera što je prihvatljivo.
A baterija će biti 4s 1300 mAh 40C-50C
ipak prelazim na veći napon i manje propelere.
A te 6030 imam kod kuće i koristim ih za neke manje depronce koje sam pravio a ada su koma to stoji

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3138
Sekile kada kreneš prema istoku javi se... pa ako te potrefi petak/subota/nedelja možemo zajedno do xtrem-a i ostatka ekipe na letenje...

Ja se nadam da neću čekati predugo za naočale...

Onda idemo, brm brm...  :o ;)


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3140
Nebi se bas slozio da su 6030 koma propovi. Na mom malcu sa cobrama i 4S rade brutalno. Barem za moj dozivljaj.

poslano zrakom putem magije...

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3142
Šokre kad si ovdje blizu vrata moje kuće su otvorena....bilo bi to interesantno propilit veliki i mali iznad dunava i bosuta....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3143
Majko mila koliki thread, pa to pročitat i pohvatat, nema šanse.  :'( ???


Uglavnom, imam jedan prijedlog, nekoliko ljudi me već pitalo za racing quadove, pa ja malo prošvrljam po threadu u potrazi za eventualnim odgovorom, no tu stvarno ima svega.


Prijedlog se sastoji od slijedećeg:


Vi ste tu sad majstori , isprobali ste sve i svašta i imate iskustva, pa bi bilo zgodno za početnike u prvi post staviti i kompletan setup sa linkovima ili više njih (mislim na više kompletnih setup-a) za pravljenje ovakvog modelčiča po vašem iskustvu.
Setup sa linkovima bi se trebao sastojati od : frame-a, kontrolera, ESCa, motora, propelera, baterije, kamere i predajnika (ako još nešto nisam naveo, dopunite).
Mislim da bi to dobrano olakšalo nekim novim korisnicima.
Pa eto, ako netko ima volje za gore navedeno...možda se i ja ubacim u tu igru  ;)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3144
Majko mila koliki thread, pa to pročitat i pohvatat, nema šanse.  :'( ???


Uglavnom, imam jedan prijedlog, nekoliko ljudi me već pitalo za racing quadove, pa ja malo prošvrljam po threadu u potrazi za eventualnim odgovorom, no tu stvarno ima svega.


Prijedlog se sastoji od slijedećeg:


Vi ste tu sad majstori , isprobali ste sve i svašta i imate iskustva, pa bi bilo zgodno za početnike u prvi post staviti i kompletan setup sa linkovima ili više njih (mislim na više kompletnih setup-a) za pravljenje ovakvog modelčiča po vašem iskustvu.
Setup sa linkovima bi se trebao sastojati od : frame-a, kontrolera, ESCa, motora, propelera, baterije, kamere i predajnika (ako još nešto nisam naveo, dopunite).
Mislim da bi to dobrano olakšalo nekim novim korisnicima.
Pa eto, ako netko ima volje za gore navedeno...možda se i ja ubacim u tu igru  ;)
lajkam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3145
Quote
kolega cim stignu javi dojam, mene bas zanima kakve su!

od kuda si?



2 miso227: kolega xtrem ima takve... probao sam ih i odlicne su...
slika je odlicna, zamjerim samo siroku gumu pa sa strane ulazi malo svjetla no to se rijesi sa malo spuzve i trenutnog ljepila...  :)
Ja sam u RS (BiH)... 20 kilometara od Sl. Broda


2 Varadero: hahaha, ja sam se ukljucio u citanje kada je tema imala cca 30-ak stranica...  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3146
Treba  otvorit temu di će svako stavit slike svojih quadova popraćene ugrađenom opremom,linkovima....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3147
pa onda bolje da svatko otvori svoju garazu i onda je sve preglednije, ovako ce svako malo nekto radit minija i onda se pogubis u postovima.

Ovak imas svoju garazu i bok ;D neznam, mozda krivo razmisljam?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3148
A nije to onda to. Onda će početi prepucavanja čiji je bolji, koja garaža ima bolju boju zidova a nije ju HAC farbo...
Ajmo onda bolje ovako.
Staviti 3 različita preporučena setupa, ali sa svime kao što sam naveo ( i linkovi na proizvode naravno)


1. setup - najjeftiniji
2. setup - srednja klasa, all rounder
3. setup - todorich edition, ono što bi bilo najbolje (i najskuplje) za 250tku.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3149
Sve je to super ali znas kako bude, ovaj bude stavio da su njemu najbolji motori ovi, drugi pak da nis nr valjaju i nastat ce kaos. Po meni nek svatko napise kakav quad ima, mislim setup, cijene se znaju i to je to. Jer toliko sad verzija motora, frameova , reglera ima da mozes milion kombinacija sloziti