Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1033860 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3450
Hvala Mibo, Sekile na rijecima podrske, puno znaci kad dolazi od domacih! :D

Defiance265 je same pocetak, ali korak po korak. Treba jos puno milestone-a postici hehe

Btw, Sekile zakon letis!,
Trenutno sam prekrcan obvezama I radom na razvoju ali definitivno cemo pricat kad se uhvati malo vremena;
 imho nasi letaci ne zaostaju nimalo za letacima iz vana iako su mogucnosti manje I manje nas je, al nas ima haha
InnovationMatters

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3451
Bravo majstor Sekile, to se zove tehniciranje!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3452
Hvala, malo lovim termiku na manjim visinama  :D . Dadorcp nadam se da ce biti prilike za neko druzenje uz koji slomljeni prop  :D .

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3453
Da da dadorcp je dizajnirao atasa, gledao sam kako ga leti  i to malo cudo izdrzava sve sto mu dado radi, oni koji ga poznaju znaju kako dado leti tako da mogu zamisliti kako to izgleda
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3455
Bravo Gumi, kontrola na razini, kroz kucicu,  svaka cast. Evo mi danas se malo krsili, nazalost meni krepucnula microsd iz gopro tako da sam malo lovio snimke od ekipe i snimao njihove feedove na cvike, uglavnom sve smo polomili


IronicGTI gates - DVR footage

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3456
Ludilo...svaka čast majstori

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3457
Putanja zeznuta ali tek tako znaš koliko ne znaš :)
Nema veze ako budem češće letio možda bude bolje.
U svakom slučaju bilo je super samo da se nisam toliko našetao. :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3458
Ajme sramote... Fala bogu pa je ovo najaktivnija tema pa ce ovaj video brzo past u zaborav...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3459
Ma daj Dag, bas je zakon, crashing day definitivno  ;D . Jazz je na svom zadnjem crashu poderao ceradu, ne vjerujem kakav kralj  ;D ;D , ponovilo se

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3460
Zakon haha

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3461
Sljedeci vikend opet ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3462
Dag nas sluzbeni jammer ;D imam ja materijala pun kufer, bit ce nekaj i od mene ;D

20 propova uteklo u vjetar, doslovce ;D i ofkors, podrobio frejm kao slag na kraju, 4s power i slobodan pad sa 30metara vele decki 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3463
A tko će drugi nego naš Dag! Podsjeća me na swingerski chwenk. Vrijeme je da se upali svjetlo i da se organiziramo... Ja padam već 5 put zbog Daga   :-*
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(