Skip to main content

Topic: KAKO PRATITI PAKET IZ USA (Read 4654 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Molio bih pomoc... dobivam paket iz SAD poslan   09.04.2013 i zanima me kako se moze pratiti ta posiljka...ako mi netko moze pomoci ... poslano ju USPS-m
Letim suncu pravo

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #1
bez tracking broja nista. jesi ga dobio?

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #2
jesam...imam broj...
Letim suncu pravo

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #3
http://ips.posta.hr/

odes na ovaj link, uneses taj broj i vidis gdje je posiljka. kad je tek poslano, nekad treba po par dana da se "pokrene". isto tako neki americki tracking brojevi prate paket samo do odlaska iz amerike (ovisno o tome koji je nacin slanja)

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #4
Kolega,hvala na pomoci...kad upisem tracking broj pise mi....  No information, please check your item identifier


Letim suncu pravo

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #5
Ako je paket poslan prije 3-4 dana znaci da broj jos nije aktivan... Pogledaj za par dana... To je normalno, tak da ne brini

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #6
Ako je poslano USPS-om pogledaj di je u Ameriki zadnje stao
https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #8
 (ovisno o tome koji je nacin slanja) na sta se to odnosi...posiljku mi salje stric pa ga mogu pitati.... danas je vec 5 dan od kako je poslano.... sacekat cu jos, znas kako je kad sam nestrpljiv a cekam..paket je tezak 7kg..quad,rezervni motori,stanica i dosta sitne opreme za avione... sta mislis oce me oderati carina i kako to ide... pdv i koliko udaraju carinu... ja sam novi u tome i to mi je prvo sto cu dobiti...ja sam iz Broda ocu morat ici u ZG u carinu po to ili... oprosti sto te mozda mucim sa pitanjima a zanima me to... hvala ti jos jednom...
Letim suncu pravo

Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #9
na kraju je US
Letim suncu pravo


Odg: KAKO PRATITI PAKET IZ USA

Reply #11
na pocetku je CP
Letim suncu pravo