Skip to main content

Poll

Po nešto nižim cijenama nego vani, da li biste bili zainteresirani u kupovinu RC modela aviona

  • Da
    22 (66.7%)
  • Ne
    3 (9.1%)
  • Ja se bavim samogradnjom ( i ostalo)
    8 (24.2%)

Total Members Voted: 31

Topic: Istraživanje tržišta (Read 22383 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #76
ma ovaj link je namjestaj.. ne kuzim nis  :-[


Odg: Istraživanje tržišta

Reply #78
Hahahahah :D

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #79
Uglavnom, vidim da ima potencijala, ide se s ovim. Za jedno dva, najviše tri mjeseca ću moći napraviti prvi model pa ćete sve doznati onda - cijene i sve drugo.
 
Eto, prošla su dva, tj. ''najviše tri '' mjeseca ! Ima li pomaka ili je još sve u ''oblacima'' ??

Mislim, da li da dalje čekati nešto o tome  u ovoj temi ili da pratim gradnje polu-skala od PZ-Design u ritmu 'svaki mjesec novi model' .. ?
Damir

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #80
Ajde da se i ja malo uključim ovdje , zamisao nije loša samo ne znam koji bi to tip modela bio ili je zamisao više tipova modela ( jedrilice , povijesni avioni , ratni ... ) .. po mome mišljenju nije bitno baš koji je model , bitno je da je izgradnja pojednostavljena i jeftina i što se tiće materijala i vremena izrade .. a to je sad sa većim brojem modela malo nategnuto .. trebao bi imati više "uposlenih" .. na mome primjeru i primjeru ovdje prisutnih velikih majstora samogradnje  možeš vidjeti koliko otprilike vremena treba za izraditi nešto do metar i po raspona i od originalnih nacrta izvesti najjednostavniju laganu a čvrstu konstrukciju.. da samo napomenem , ovaj zadnji Emeraude  po originalnoj konstrukcijii nacrtu trebao bi imati poletne težinu preko dvije kile a ovaj ,  vidjećemo na kraju , po sadašnjoj procjeni max 1200 grama.. Ako se već i upustiš u neku seriju proizvoda onda svakako treba biti zanimljiv i jeftin proizvod dobrih letnih karakteristika koji će biti zanimljiv većem broju letača ..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #81

Eto, prošla su dva, tj. ''najviše tri '' mjeseca ! Ima li pomaka ili je još sve u ''oblacima'' ??

Mislim, da li da dalje čekati nešto o tome  u ovoj temi ili da pratim gradnje polu-skala od PZ-Design u ritmu 'svaki mjesec novi model' .. ?
Damir

Ne još nisam ništa radio. Imao sam neke druge obaveze. A ovo je za sad odgođeno do daljnjeg.

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #82
tresla se brda rodio se mis  :)

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #83
Netko drugi je tresao brda, ne ja.

Odg: Istraživanje tržišta

Reply #84
??