Skip to main content

Topic: RC FLY BOOK (Read 23168 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC FLY BOOK

http://www.rcflybook.com/

nova socijalna mreza specijalizirana za zaljubljenike u rc modele. ako se tko zeli registrirati neka mi posalje svoju mail adresu pa mu ja posaljem pozivnicu za sajt.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #1
vec se prijavilo dosta ljudi.

slobodno sve bugove prijedloge i zamjerke pisite tu pa ce se ispraviti. sajt je tek krenuo i biti ce stalno unapredjivan...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #2
daj meni jednu pozivnicu ... na bubizgb @ gmail . com


thx :)

Odg: RC FLY BOOK

Reply #3
poslano. mozes me potraziti i tamo, imam isti nick kao ovdje :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #4
vec se prijavilo dosta ljudi.

slobodno sve bugove prijedloge i zamjerke pisite tu pa ce se ispraviti. sajt je tek krenuo i biti ce stalno unapredjivan...


si siguran da tu.... s obzirom da je osnivač navedene mreže napustio FF
a nije se ni udostojao  objaviti novicu ovdje jer mu očito ekipa ne paše



vjerujem da gazda sjedi i odobrava i šalje "invite code"
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: RC FLY BOOK

Reply #5
i ja sam za ako moze na pp

- makar mi nije jasno zasto komplikacije...
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: RC FLY BOOK

Reply #6
vec se prijavilo dosta ljudi.

slobodno sve bugove prijedloge i zamjerke pisite tu pa ce se ispraviti. sajt je tek krenuo i biti ce stalno unapredjivan...


si siguran da tu.... s obzirom da je osnivač navedene mreže napustio FF
a nije se ni udostojao  objaviti novicu ovdje jer mu očito ekipa ne paše



vjerujem da gazda sjedi i odobrava i šalje "invite code"


dosadni ste vec s gazdom ... kolko je proslo 2 godine!? :)
ide mu par ljudi tu na k***c i to je to (predpostavljam)  ... meni ide na k***c vise od par pa sta?!?!
vjerojatno i ja idem na k***c nekima ... sta je tu je ...!!!  :D :D :D


Nisam na fejzbuku ni slicnim drustvenim servisima al ovaj cu probat ... nisam do sad ni
znao da je domaci proizvod ... jos jedan razlog da ga podrzimo!! :)


Sad tko i zasto je napustio FF, nemam pojma, njegov problem, njegovi razlozi?! Niti me zanimaju
ta prepucavanja, a mislim i vecinu na forum!!! Postoji livada ... i onda se tam ljepo sere uzduz i popreko  ;D


Odg: RC FLY BOOK

Reply #7
pozivnice su tu da se ne bi nakupljalo raznoraznih neozbiljnih igraca, a svi modelari su dobrodosli.

@kbelcar  nema komplikacije, ti mi posaljes poruku sa mail adresom i dobijes pozivnicu zauzvrat ;) .


do sada svatko tko ju je zatrazio ju je i dobio i mislim da sam ih ja poslao polovicu bez icijeg odobrenja i konzultacija.

meni je wora frend jos od prije i svidja mi se ovo sto je napravio pa sam mu i odlucio pomoci oko toga koliko god mogu i znam.

ostalo ne mogu i ne zelim komentirati jer se nikad nisam mijesao u medjuforumske razmirice osim kada sam zazivao mir. :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #8
Evo da se i wora oglasi.

Prvenstveno nisam konfliktna osoba, niti se želim upuštati u ikakve dublje diskusije.

Prilikom mog odlaska sa ovog foruma, nigdje nije navedeno da ljudi ne valjaju ili da se ne želim družiti sa njima.
Jasno sam napisao da me neko vrijeme neće biti, jer ne volim čitati svađe i rasprave.

Gotovu sam siguran da na niti jednom forumu nećete pronaći moj komentar o bilo kome, a da je iznesen na loš, ružan ili vulgaran način. Jednostavno nisam tračer.
Ne zanimaju me duhovi prošlosti, jer ih ja nisam proživio. Svojih problema imam i previše da bi se zamarao još dodatnima. (već tri mjeseca sam bez posla)

Također, redovito posjećujem ovaj forum, jer volim pogledati radove koje ovi modelari rade. No, do sada sam poželio nekoliko puta postati odgovor za pomoć oko nekih izbora, no nažalost, moj account wora je blokiran. Možda me je sustav automatski blokirao, no na resend password ne dobijem ništa.

Sve o rcflybook-u imate na njegovim stranicama. U FAQ piše lijepo zbog čega je invite. Rc flybook nema gazde, niti će ga ikada imati.
Također tamo lijepo piše na about kakve sam gluposti doživio od svog bivšeg "gazde" koji mi je isplaćivao plaću i razlog nastanka rcflybooka.

Dodatno da uklonimo eventualne strahove, rcflybook nije zamjena za forum, niti je imalo sličan forumu. Forum je određeni vid komunikacije među internet skupinama i treba ga biti.

RcFlybook je, moj osobni rad- portfolio, demonstracija (nazovimo to moći), da napravim kompletno riješenje od nule, od ideje do kompletne realizacije i da mi bude referenca prilikom traženja novog posla. Također, rcflybook je prilika svima koji su u rc-u, da promoviraju svoje klubove, naprave svoj prostor na webu, i rade ono što oni vole upravo bez mogućnosti ikakvih sukoba.

Dodatno ukoliko ste primjetili site je napravljen na engleskom, tako da ne postoji strah od otimanja članova u Hrvatskoj. Site je u startu napravljen za globalnu RC populaciju.

Unatoč mojoj nezaposlenosti, nisam odlučio kukati i jadikovati, te primati socijalu kao većina hrvatske, već sam odlučio svojm vlastitim znanjem, zalaganjem i ogromnim naporom napraviti nešto dobro za cijeli RC community.

Ako sam nekog slučajno povrijedio, stvarno mi to nije bila namjera.

Lijep pozdrav,
Wora.














Odg: RC FLY BOOK

Reply #9
Eto konačno je proradio i reminder za password. Moguće da je sustav sam zalockao zbog inaktivnosti.
Što god da je bio razlog hvala.

lp.T

Odg: RC FLY BOOK

Reply #10
svaka ti dala kolega wora, umjesto Facebook je RCFlyBook  ;)
zamjerka na samom portalu, ima nekih nedostataka: recimo pretraga prijatelja, slozi da se moze pretrazivat po mjestu stanovanja ili jos nekim opcijama

Odg: RC FLY BOOK

Reply #11
treba podrzati naseg covjeka i nase rjesenje jer osim pameti, prirode i ponesto resursa hrvatska nista drugo niti nema.

stvari u aplikaciji treba jos posloziti i ispeglati, ali smatram da ovo ide u pravom smijeru.

zato ovdje predlazite i kudite kako bi sajt postao sto vise po mjeri svakog modelara.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #12
Podržavam našeg čovika ako može mali prijedlog kod upisa mjera za model da dodaš pored imperijalnih mjera i metričke da se može izabrat.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: RC FLY BOOK

Reply #13
eto.... netko mora podložiti svoja leđa makar to išlo nekim kolegama na onu stvar.
jako mi je žao što ljudima idem na tu stvar ali svi koji me poznaju znaju da se ne mogu se suzdržati kad treba nešto reći


koliko got to nekome ne odgovaralo.
eto stvarno OK to što se kolega wora javio i nama, nevezano jel to bilo nakon mog posta ili samoincijativno
sada i ja tražim pozivnicu.


ostatak onih koji me poznaju znadu da sam pobornik društvenih mreža.


nikad skrivana mail adresa
marijom@yahoo.com
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: RC FLY BOOK

Reply #14
imas pozivnicu
struja zakon, nitro USTAV