Skip to main content

Topic: RC FLY BOOK (Read 23172 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC FLY BOOK

Reply #15
Eh da.. upravo updejtam help. Mjere će biti automatski kalkulirane čim završim lokalizaciju.


Odg: RC FLY BOOK

Reply #17
evo i moje adrese
kbelcar(AT)hi.t-com.hr

pozzz
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: RC FLY BOOK

Reply #18
poslano
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC FLY BOOK

Reply #19
Osnovni help je pri kraju, kasnije će biti i dinamički help dovršen. Također  će biti popisana lista known bugova i neki raspored kada će biti uklonjeni.
Obično je moguće očekivati promjene drugi dan (za promjene koje zahtjevaju server restart), moje neko vrijeme za update je neko gluho doba noći ili jutra, no ubuduće će o tome stajati i obavjest na newsima ili na forumima. Također isto vrijedi i za twitter.

Ako neki nisu primjetili, također imate vlastite inviteove, tako da ih slobodno koristite, vodite računa jedino tome da ljudi imaju veze sa RC-om, no to ionako stoji u privacy-u.

lp.W



Odg: RC FLY BOOK

Reply #22
eto.... netko mora podložiti svoja leđa makar to išlo nekim kolegama na onu stvar.
jako mi je žao što ljudima idem na tu stvar ali svi koji me poznaju znaju da se ne mogu se suzdržati kad treba nešto reći



e sam da se ogradim ... meni nejdes na onu stvar!!  :) :) Jos te i ne poznam tak dobro!!  ;)
Sam mi vec ide na onu stvar ta djetinjasta prepucavanja!!  ... onaj post ranije je bilo opcenito!! :)
"a ja mislim neka dobro je, sve prolazi i to proci ce"  :D :D ;D ;D


Jos jednom pohvale wori na projektu!!!  :)

Odg: RC FLY BOOK

Reply #23
pohvale na projektu tko zeli moze me dodati isti nick kao i na svim forumima


e sad kako mogu brisati slike iz profila? i promjeniti sliku profila?
-dali je moguce dodati vise opcija s misim obiljezavanje copy paste .... ujedno nemogu oznaciti neki tekst i obrisati vec moram backspace koristiti
-moj hangar kada god pokusam dodati neki od modela izbaci dole gresku da ispravim neka polja a ne markira koja polja treba popraviti (iako ne vidim gresku na nijednom polju, nemogu save-at i nastaviti dalje na dio gdje uploadujem slike
-pretraga po regiji,....
-youtube kako postaviti i povezati video link?

to je ukratko sto sam vidio ali ideja je super i svaka cast na projektu ako trebas kako pomoc ne ustrucavaj se javiti
pozz iz sl.broda
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: RC FLY BOOK

Reply #25
Ovako, postoji nekoliko poznatih bugova, koji će biti rješeni u sljedećih par dana.

Po pitanju selekcije mišem, da trenutno je onemogućena, no unutar polja radi CTRL+A iako se ne vidi. Nije greška, jer je to namjerno onemogućeno. Razlog ćete vidjeti kroz nekih mjesec dana kada dovršim dizajner za vaš web site ili web shop i build logove, pošto će tu biti dosta stvari napravljeno pomoću drag and dropa. (ustvari zbog wysiwyg dnd frameworka koji sam napravio sam i popušio otkaz  ??? ) no. Malo je iritantno to sa selekcijom, no čim stignem budem to omogućio na tkz. Safe objektima, poput formi ili nekih panela sa tekstom.

Još jedna važna stavka za napomenuti, IE nije testiran, svi ostali browseri su dobrodošli, no za IE moram dopisati dodatan kod i neke CSS stilove (pošto mi to trenutno uzima previše vremena, to će biti zadnje, jer stvarno mislim da bi useri rađe da im aplikacije što prije budu kompletne, nego da dobiju podršku za IE, no prije ili kasnije će biti čim rješim neke prioritetne bug-ove )

Inače, osim aplikacija koje se nalaze u lijevom dijelu panela, u gornjem headeru postoji application taskbar, tamo postoji i gumb za video. Čim se klikne na njega otvara se novi tab u kojem su upute u tri koraka kako povezati youtube. Najednostavnije je da napravite playlistu filmova koje želite prikazati na rcflybook-u, (to je da želite neke filmove izostaviti  ::) ) zatim, kao što stoji na siteu u opisu, odete na link (ne znam napamet no ima u panelu) na youtubeu i kreirate player. (to je gotovo u par klikova), pri kraju imate generate code, koji vam izbaci nekakav kod.

Taj kod samo copy paste-ate na rcflybook, i aplikacija ga pročisti i generira player za vaše filmiće. Kliknete finish i to je to.. svi vaši filmovi koje uploadate na tu playlistu su automatski i na rcflybooku. Više ne morate brinuti o njima.

Ovo za hangar mi je malo čudno, jer bi morao markirati, moguće da je bug, morat ću to probati ponoviti na svom accountu(koji browser) koristiš?

Pretraga po regiji je u planu možda čak i ovaj tjedan.

Inače help panel je updejtan sa novim kratkim uputama.




Odg: RC FLY BOOK

Reply #27
Vezano za hangar, da ne označuje kriva polja ukoliko nisu ispunjena.
Moj propust, biti će pokrpano. Inače za sada su sva polja obavezna, ako nešto nije dobro ispunjeno biti će prikazana poruka u čemu je problem.

Odg: RC FLY BOOK

Reply #28
ok tnx ma nisam uopce skuzio gore da imam notifikacije ikonu i video gdje povezujem s youtubom jer kad sam isao na video uvijek mi pisalo da nemam ni jedan video u videodromu tek sam sad naletio gore da ima ikona i objasnjeno detaljno kako povezati (sto sam i napravio)

svaka cast na ideji i na projektu

jos samo da skuzim kako editiram tj brisem slike iz profila jer bi htjeo promjeniti sliku profila a stranica uzima prvu ja uploado vise dok nisam skuzio da ima galerija sad bi te iz profila obrisao i promjenio glavnu sliku ali neznam kako :(
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: RC FLY BOOK

Reply #29
poslao mail na invite ali dobio odbijenicu


moze jedna pozivnica pa na email  ili  PP.


Hvala.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.