Skip to main content

Topic: RC FLY BOOK (Read 23169 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC FLY BOOK

Reply #75
eh da malo više čitaš ne bi se ni brinuo :) druga nagrada ide samo za RH kako mi se čini za sada.. tako da nema panike ;)

Čitajte newse.. dobri su za inspiraciju.

Usput.. proradili su vam komentari, al globalno  :D
Za IE će biti posljepodne  ;D

Isto tako, svi koji imaju premalenu rezoluciju na monitoru, da bi uživali u RIA site-u, sada mogu u realtime-u rastezati layout i prilagoditi ga svojim potrebama.

Obzirom da se radi o pravoj J2ee aplikaciji za RC, a ne o klasičnom websajtu, biti će još nekih dodataka, no pošto nisam stigao sve testirati nisam još sve postavio, tako da će to sigurno gore ovih dana. Nema žurbe, gore je ionako samo 10% toga  8) .

Eh da.. podesite si mjerne jedinice.. uskoro kreće lokalizacija. Još dosta toga stane u 64Mb rama na serveru :) :) malo su sporiji update-i, no i dalje se sve otvara ispod sekunde. ;)

lp.Wora

Odg: RC FLY BOOK

Reply #76
Konačno je dovršen dio engine-a za osobne web stranice....

Od danas svaki korisnik ima automatski svoju web stranicu koja se trenutno generira automatski.

stranice je moguće pregledati i bez registracije,

na adresi http://www.rcflybook.com/web/ vaš nickname

Ovo će od slijedećeg updatea (vjerojatno večeras u neko doba noći)
biti moguće promjeniti u bilo što, npr.. Moja Avio stranica

Primjer je recimo moj link:

http://www.rcflybook.com/web/wora

Znači.. to vam može biti sig ili bilo šta drugo.

Uglavnom, uskoro dolaze neke pametnije stvarčice na mrežu, pa će sve pomalo dobiti svoj smisao.

Odg: RC FLY BOOK

Reply #77
cekam build log kako bi prestavio novi projekt quadcopter terminator :)

mozda updejt dia u hangaru kako bi mogli dodavati i multirotore, a ne samo avione i helikoptere
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: RC FLY BOOK

Reply #78
Čini mi se da od samog početka postoji multirotor ;) 

No kako sam već naveo, uskoro dolaze pametnije stvarčice (aplikacije) na mrežu, čime se razlikuje od web stranice i sigurno da će biti updejta vezanih i za taj dio ;)