Pozdrav
dobio sam na poklon avion, trup-plastika, krila i rep-balza. Radio je na benzinski motor ali ja bi htio to prebaciti na baterije. E sad molim za pomoć. Što sve trebam kupiti, a da baš ne bude skupo. Trebam sve, stanica, elektronika....Imam motore i elektroniku za auto modele i baterije lipo 2s 5000mah, par serva itd.
Na krilu nema elerona, samo kormilo i visina.
Spec. aviona:
Krilo: 1580x220 mm, težina 450 g
Trup: 1030 mm, težina 850 g
Proćitaj si prvo temu početnici, malo ćitaj forum i tak.
Trebati kao prvo palićarka umjesto pištoljke(turnigy 9xr) dobar unjać kao acuel ili imax b6 Baterija ti treba oko 3-4s 3000-4000 mah lipo. regler jedno 70A motor bi bio super ak ima 900w serva neka midium 20g mg,stariji će o tom više. Preporućam da si ugradiš i alerone. Od kud si?
Imas kakve slike modela? Dosta bi pomoglo...
Isto tako, znas tocno koji je motor bio gore mozda?
Hvala na brzim savjetima. Punjac za baterije imam. Neznam da li ostalo kupiti novo ili rabljeno. Zivim u Rijeci , a slike i info o prijasnjem motoru cu staviti kasnije. :)
Hvala vam
Javi se modelarima iz rijeke, Ovdje Jesus, Ivan ri , vedranri i tak.
Ovo su slike trupa. Krilo je zapakirano pa ga nisam vadio. Avion nije nikad nije letio tako da motor nije bio ugrađivan.