Za one koji ne poznaju engleski,radi se o MULTIPLEX-sovom plastičnom ''preciznom vodiču'' ,koji je dvostranom ljepljivom trakom postavljen na desnoj palici RX-a (mod 2) ,tako da donekle precizira elevator i elerone. Držim da je ovo pretjerano(glupo) i pada mi na pamet da će se budući mladi RC piloti ,uskoro pojavljvati na terenu sa guvernantama, sendvičima ,kolačima.....a to se već dogodilo u F-1...znalci će prepoznati problem... :'(
Ne razumijem...kako bi s ovim trebalo letjeti? :P
To je vjerojatno neka greška.
Radio na slici je Smart SX FLEXX - namijenjen za "funkcionalne" modele - kamioni, bageri, tenkovi, brodovi, dizalice i sl.
Tamo to ima smisla.
Mada i prvi avionski predajnici su radili točno tako - jedna funkcija u jedno vrijeme.
Renato je ,kao i uvijek, u pravu....malo sam proguglao i pronašao da se radi o ''kopnenim vozilima''... ::)
Veliki pozdrav Renatu i Zedu,koji promptno reagiraju.... ;)
Takim komandama je nemoguće normalno upravljati recimo bagerom, tj. možeš ali to nije to. Potezi nemogu ići glatko jer moraš prekinuti jednu komandu da bi mogao drugom raditi.
Hej DJ , pa ja sam i napisao da mi ovo djeluje ''razmaženo'' >:( , ali takva su nova vremena i novi mladići..Hvala na komentaru..LP :)
Ma ja sam si probao zamisliti da imam takve komande na stroju, neznam kako bi to u stvarnosti šljakalo :'(