Skip to main content

Topic: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012 (Read 14390 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #30
Jako dobro...promotivno od strane FTV...mladići nemaju kompleks od kamere i mikrofona..a naročito ovaj zadnji(nećemo ga imenovati).....dobro se izreklamirao....lol ;)
Hvala na snimci i fotkama..živjeli :)

zajebanciji nikad kraja! Baš je bilo veselo, a točena piva je tekla u potocima.

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #31
Suglasam sam dragi Stipe...malo veselja, u ovim tmurnim vremenima,svakako pomaže...Živio 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #32
dobro si izvukao edgea pri polijetanju  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #33
dobro si izvukao edgea pri polijetanju  :)
hahahaah, skužio si, da, pukao mi bočni vjetar al sreća da je novi motor ima viška snage pa je začas otpepao daleko od zemlje, mogao sam se obrukat na tv-u, hahahaha, a ispalo je ko da ja to hoću pa su govorili dobro ti to voziš, hahahaaha

poslijepodne sam s funtanom zakačio u krošnju i tu sam se pravo dobro izvukao bez oštećenja, stipe me zapričavao i malo dekonctracije i eto ode model, hahaah, al oprostim mu ja sve, ipak mi je to dobar pajdo :D, ima mislim i snimak jer je go pro bila na funtani tada, valjda će stipe nešto smiksat taj udar, volio bi ga vidit iz drugog kuta :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #34
evo dok je bio ručak naš fotograf je malo posjetio i sami golf teren :)











Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #35



















Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #36
Malo se njih može pohvaliti ( ma ustvari nitko) da koristi ovako dobar golf teren,a da nisu golferi.....Hrvoje ''najsijači''... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #37
Mako se njih može pohvaliti ( ma ustvari nitko) da koristi ovako dobar golf teren,a da nisu golferi.....Hrvoje ''najsijači''... :)
hahaah, a super je bilo, najvažnije da su nam gosti bili oduševljeni dočekom, flotom,hranom i naravno golf terenom
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #39
Oton Sabo je živuća legenda...Gospodin i expert...imao sam čast natjecati se na istom, kamenitom mostarskom aerodromu(1975-77) u njegovom društvu i to je uvijek bio nezaboravan  doživljaj...Zavidim Vam što se proveli dan sa velikim čovjekom. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #40
Cast mi je da sam jedan od ucenika Otona a kasnije i Soniboja. I danas se sjecam Sabini objasnjenja o raznim profilima krila i raznim modelima. Veliko postovanje i pozdrav

 

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #41
oton mi je rekao da moramo sad ić po trofeje :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #42
Onda Hrvoje hajmo se prijaviti ovdje 23-25 august 2013 evo ti snimak od prosle godine.
EXFC 2011 Best moments

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #43
Cast mi je da sam jedan od ucenika Otona a kasnije i Soniboja. I danas se sjecam Sabini objasnjenja o raznim profilima krila i raznim modelima. Veliko postovanje i pozdrav

Moja posljednja tekma na SOKO KUPU je bila 1970 a do tada sam svage godine bio sa mojim velikim prijateljem Otom na Ortijesu a i u toku godine na vise drugih tekmi,

Soniboj, ovo ti je tvoj Soniboj sa mojim Avionom,nadam se da se nije mnogo promijenio,
Pozz, Iv

Odg: Prvi modelarski aeromiting Topala 2012-Posušje 06.10.2012

Reply #44
nije se puno promjenio :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR