Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210756 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #301
Ovo će sad biti zanimljivo, ili su ovi zajhebali što nisu pobrisali. ili ih boli briga, ali da su samo pošmirglali na svakom kontroleru ovo bi ostala jedna velika misterija...

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #302
zato sam sliku uploadao,
jer su vjerojatno zeznuli stvar pa će maknut,
do sada je to bila velika tajna.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #303
Nevjerojatno.... lol  :D

Svaka čast Aleksu Moskalenku!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #304
Iz one prve slike (crvene di su zamagljeni) se može iščitat pinout kuda je što spojeno  :P sad baš gledam datasheet

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #305
kakav spin!  ???  ???

ovo bi trebalo doć kroz 7 dana...


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #307
pinout se ne poklapa sa crvenom pločicom i datasheet-om  hmmm

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #308
Piranin novi video u 1080 za kako kaže "nevjernike".

AlexMos SimpleBGC on Vimeo

To odlično radi kod malih brzina. Nadam se da će jednako dobro raditi i kada ima više utjecaja vjetra na cjeli sustav - kod naglijih promjena pravca posebno po repu. 

A prodaja posebno kontrolera je očito i plod velikog pritiska na udruživanje i monopoliziranje. Jer lijepo su rekli da u početku neće prodavati samo kontroler, al eto ipak hoće.  ;D ;D ;D

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #309
Pa naravno da se ne poklapa.
To je bila navlakuša za sve neupučene koji su pokušali skopirati.
Dao je malo slika da ljudi to gledaju i po tome rade a pravu stvar je zakamuflirao i sada ga boli briga, neka proda sada toga što više.
Neka sada švabo rc-fan vrati pare za 97 prodanih pločica jer je očito prodavo drivere za cd rom a ne za gimbal. :)
Ako je prodavo po 30 eura to je skoro 3000E za cdrom drivere koji ne rade.
Sreča pa nisam kupio od njega.
Bilo mi je i ovako čudno kako to da hrpetina švaba ne može u više od mjesec dana nešto napravtit.
A sada je i jasno zašto.
Sada kada se ovo rasproda i dođe u ruke kineza biti če za bagatelu mislim.
Makar mi dolazi orginal nema veze.
DR Tom me spasio jer ko za vraga osto bez neta a uplašio se da se ne proda prije negoli se ne rasproda sve.
Čevapi ne ginu. :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #310
Slažem se sa tobom ali mi pak nije jasno da su samo tako otkrili ključ uspjeha, pa mogli su to pošmirglat i prodavat pod nepoznatim, tko zna kad bi se otkrlilo. ovako je samo pitanje vremena kada će neko sad napravit kopiju.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #311
Da to je isto istina.
Kada dođe pločica onda čemo moći znati 100% koji je chip da na kraju nebi i ovo na slici bila neka fotomontaža


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #313
ovo je gore od bilo koje sapunice ::) valjda kad mi dođe taj kontroler od švabe budu napravili neki vrag. javim tu rezultate i slike samog kontrolera naravno..