Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210068 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #795
"frankycro" u potpunosti se slazem sa tobom.
Vecina samo montira, malo izbalansiraju elise a motore skoro pa niko..
Dobrom balansiranju treba posvetiti dosta vremena paznje i truda a kad je to odradjeno kako treba onda traziti probelm na drugom mestu ako ga i dalje ima.
  Kod balansiranja elisa jako je bitno da elisa moze sama stojati u svim polozajima a ne kao sto neki rade pa im stoji ravno horizontalno.
  Ja sam imao dosta problema sa S800+WKM, jednostavno je propadao. Nekad cak toliko da skoro udari u zemlju.
Raspitivao se kod drugara i vecina njih rekla istu stvar "IMU ima problem vrati im"
Napisao mail DJI-u i oni mi rekli, izbalansiraj dobro motore, elise a ispod IMU dodaj jos duple trake...
Jedan ceo dan sam balansirao samo motore a celo vece elise. Danas ga testirao i sve radi super.

Pre nedelju dana (problem propadanje)

http://www.youtube.com/watch?v=nztFrrNRXvg

I test od danas, visi kao luster  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=P8hee8zFXOY

"mini_fly_moriss"
Te produzne nozice mi na slikama izgledaju malo labavo, uzmi nekako ih ukruti ili zameni jer postoji mogucnost da one vibriraju pa dzaba ti bilo balansiranje motora i elisa.
Ako si siguran u svoj quad mozes ih cak i skinuti pa probati bez njih tako sto ces poleti sa nekog postolja.

Baterije ti takodje vise i nose se samo na jednoj vezici, napravi neki nosac za baterije na kome ce one stojati a ne da vise.

Nesto ovako:


 
Ovde mozete videti kako je David napravio interesantan nacin resenja uklanjanja vibracija, ja ga nisam testirao ali mi se cini dobrim.
http://rcexplorer.se/projects/2012/07/the-tricopter-v2-6hv/


No vratimo se temi ovog posta.

Moderator moze obrisati ovo kasnije ali samo zelim da svima jos jednom skrenem paznju da se isplati ulozen trud u dobro balansiranje. 


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #797
kada će ih početi prodavati 26 dolara plus paypal fees je ok.
Samo to coming soon mi več lagano ide na živce. :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #798
Ma preskupi!! još uvijek to radije sjednem i sam premotam :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #799
Ma ja sam lud ja prvo 2 puta skočim kroz prozor dok premotam jedan motor a kada krenem drugi motati onda njega izbacim kroz prozor.
Nemam živaca za to nikako kada se sjetim žice slabo mi dođe majke mi.


 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #801
Ma preskupi!! još uvijek to radije sjednem i sam premotam :)
motor 21$ a premotan 26...znači ti premotavaš za 5$...ajd ak može trebam ja 100komada....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #802
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #803

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #804
Zna li tko dali se može flashat na Alexa


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #806
Ma preskupi!! još uvijek to radije sjednem i sam premotam :)
motor 21$ a premotan 26...znači ti premotavaš za 5$...ajd ak može trebam ja 100komada....
Budemo vidili kako će to radit kad netko kupi te motore, ja još uvijek mislim da oni čekaju točne podatke o namotajima i testiraju :) govorim općenito za sebe a ne da ih preprodajem ili koješta :)