Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210102 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #960
Provjeri sd slot i karticu dali ti je u redu meni je gopro blokirala samo jednom i greška je bila u sd slotu nije sijeo dobor pa se zbog toga smrzla ali nisam morao vaditi bateriju več samo karticu.
Meni non stop blokira cak i bez kartice.
A kada dodjem do toga da ukljucim snimanje nikada mi se ne desi da prekine ili da blokira.
Uvijek mi se to desava pri paljenju kamere, tada ili zamrzne ili ne ako poslije paljenja ne zamrzne onda sve ide normalno.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #961
Ima tko viška brushless controler za prodaju,moj je krepo pa dok cekam zamjenu bar da probam motore.Ponude na PM

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #962
Pitanje znalcima.Dali se isplati sad naručit Alexa ili pričekat 3 osi

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #963
ovisi kada će se 3 os prodavati, a još ni alexa nema baš za kupiti uvjek i svugdje.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #964
Announced at NAB2013 the direct drive production ready gimbal..


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #965
Di si to izvadio ? Photohigher? :)
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #966
Djeluje mi dosta gingav nosač , bez obzira kaj je karbon ..

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #967
jel to mene oci varaju il se na sredini to malo svinulo...

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #968
izgleda da se svinulo.. :)



 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #970
Jedno pitanje za znalce....
Kako nemam kontroler, a mislim raditi gimbal...prije nego kupim kontroler idem si premotati motore...
pitanje je dali mogu provijeriti ispravnost motora s klasičnim ESC-om prije nego li to sve stavim na kup....
hvala... slike sljede...

p.s. ubio se skidanjem žice....

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #971
Jedno pitanje za znalce....
Kako nemam kontroler, a mislim raditi gimbal...prije nego kupim kontroler idem si premotati motore...
pitanje je dali mogu provijeriti ispravnost motora s klasičnim ESC-om prije nego li to sve stavim na kup....
hvala... slike sljede...

p.s. ubio se skidanjem žice....

Ne

Da dodam. Bilo koji gimbal koji nije napravljen od cijevi (tipa cinestar, lux aetherna ;)) je puno teže balansirati. To dok ne probaš ne znaš :). Tak da ovaj gimbal sa Red-om koliko god puca ozbiljno, osobno meni izgleda neozbiljno.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #972
potpisujem ovo sta kaze kolega Luxo, Cinestar style je zakon, jebo ja ove kukice,kurcice,neke g4 sheme

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #973
To je istina mogučnosti balansiranja gore navedenog gimbala su ravne nuli.
To bi bila druga stvar da je gimbal rađen sa određenu kameru za koju je unapred sve izbalansirano.
Ovako nije neka sreća.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #974
Tko kaže da gimbal mora biti balansiran 100% možda se radi o DC servo motorima na slici gore ;D koji imaju momenta i snage sve to držat na mjestu... a što se tiče dizajna gimbala mislim da je svima jasno da je to shit nedroađeni.. btw. stigli su mi  danas motori sa rc timera za gimbal pa treba manje piskarat i krenut radit...