Skip to main content

Topic: Bixler za freakove - Reverb (Read 27087 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #91
Reverb je perverzija model, dobro ste uspjeli ucvrstiti kameru da je ne oduva :D


 

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #93
Ovo je reverb, biksler za frikove je samo zezancija.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #95
Točno ono što piše. Taj avio koji je na slici nije bixler niti ikakva verzija bixlera. Bixler je krasan model za početnike, ovo nije.

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #96
Cek ti zelis rec da ovaj avion sa url-a kojeg sam postavio nije bixler?Ja kupujem taj avion sa url-a i neznam koji motor iregler uzet pa sam iso pitat tu na forum i naidem na temu bixler pa sam tu stavio da neotvaram novu,sad ja nekontam sta je vama zajebancija i za koji avion tvrdite da nije bixler?Jer na ovom mom pise BIXLER!

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #97
Bixler je, nisu bas pazili sto pisu...ova tema nema veze sa Bixlerom, to je sve sto su zeljeli reci!

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #98
Aha.Nisam bas tolki frik za rc avionima da bih skuzio tu zajebanciju :)Znaci moram ic trazit drugdje



Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #101
veliki neprijatelj proizvođača modela: Mirt  ;D je imao zaposlene prste ovih dana...
vani di su plaće veće, mijenjaju ove reverbe kao čarape, traju im po par mjeseci i kupe drugoga, ili ga razbiju jasno...
sada dođe samo 100$ pa je motiv za to još i veći... pa ih ne rade jako čvrstima i trajnima.  :o

no kako kod nas plaće nisu bajne, nisam kupio drugoga, a niti razbio staroga hvala bogu...
pa je napravio generalku na mom reverbu koji je pokazao znakove slabosti konstrukcije trupa na mjestiam najvećeg naprezanja, u uglovima oko dosjeda krila.

presvukao iznutra s dva sloja karbona, izvana također,
pa onda sve iznutra i slojem karbon-kevlara.
ujedno i popravio tvorničku grešku u kalupu koja ostavlja svima krilo s prejakim napadnim kutem, pa to usporava model,
pa onda podbacuju štapiće i slično da isprave...

Quote
lot of ppl think there birds fly well  but point is - by an hotliner - mini hotliner and pylon the angle of attack is well when its ZERO degree.
with a positive AoA you haven´t best performance.
lot of ppl use trimm to bring him fly straight like on a line, but every millimeter trimming is like a little break, cost speed.
with a hundred procent fine AoA you get more speed, by gliding and also to under full throttle.

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1237433&page=31#post22172453





pošto smo ušli u EU kupio sam si i spinner koji priliči modelu, do sada je shipping bio previsok za taj komadić opreme...  :'(

nadam se da će me služiti još puno puno letova  :)
Hvala MIRT  :)  :)

i jasno, slikice, prije generalke/poslije :)
vide se moja mala ojačanja staklom koja očito nisu bila dovoljna za 330 km/h brzine   8)

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #102
...

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #103
hvala Tom,zelim ti jos puno sati leta s tom malom beštijom :)

Odg: Bixler za freakove - Reverb

Reply #104
Mirt svaka cast...a i Tomu isto.
100$ kazes? Hmm...mozda ces uskoro imati konkurenciju na nebu :D