Skip to main content

Topic: dali ima tko da reže zagi krila  (Read 13611 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #76
pa ja sam mladom kolegi nasao stanicu od kolege Smiljca za malo novaca (150 kn),novu 2.4 ghz i ponudio mu svog mini zagija također za sicu,da stvar bude bolja zivim u ng i spreman sam mu bio povest u pž (30 km) krilo,kad sam rekao da mi se javi,on kaže kako ide u školu i nema vremena....dakle >:(

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #77
Ma može se letit za malo novaca!

Moj kompić iz kvarta je nabavio za manje od 100€ komplet opremu (neka žblj 2.4 stanica, izvrsna e-jedrilica od balze (samogradnja od hl25), motor, regler, servače...)

Ako se čovjek želi upustiti u samogradnju, za 100-200 kn materijala (balza, ljepilo, skalpeli...) napravi fenomenalan model! Naravno, nije lako se odmah baciti na tako nešto, ali zato postoji forum, lokalni modelari, internet... Nije to kvantna fizika...

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #78
pa ja sam mladom kolegi nasao stanicu od kolege Smiljca za malo novaca (150 kn),novu 2.4 ghz i ponudio mu svog mini zagija također za sicu,da stvar bude bolja zivim u ng i spreman sam mu bio povest u pž (30 km) krilo,kad sam rekao da mi se javi,on kaže kako ide u školu i nema vremena....dakle >:(

Ok, sve je jasno. Edi, ignoriram te odsad i nedo ti bog da vise ista trazis tu na forumu.

Scaevola, tebi najvece pohvale pravi si

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #79
Meni ovo sve izgleda kao jedan veliki troll. :o

Iako moram priznati da sam dobro prikratil ovo jutro čitajući ovu temu... ;D

Čirz mejtz... 8)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

 

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #80
Lagano ban i prijava ISP-u i amen!


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #82
Mislim da su penezi u pitanju. ako ne ide nek se strpi dok neskupi dostatnu svotu i sto drugo mu reci, i mi svi imamo raznih zelja u ovome prekrasnom hobiju pa se " pokrijemo koliko mozemo".

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #83
evo da ja zaključam temu i kako da izbrisem svoj profil da kako kažete da vas  "trolam" pa ću se najbolje ostavit vas !!!