Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!! (Read 21928 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #45
Evo i ja napokon da ulovim vremena i namontiram gimbal, mali kratki test, uglavnom zadovoljan, nisam ga dizao vise jer nakon update naze quad mi se totalno cudno ponasa, citam po RC groups da ima ljudi kojima je ok update , a ima i njih kojima je koma. Moram smisliti nacin da ju downgrade-am , meni je prije radilo savršeno. Jos jedino moram malo doraditi kuciste quada jer je sad malo pretezak naprijed i to se ful kuzi u letu

DDG brushless gimbal first test

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #46
Stari... fenomenalno. Pališ me da nabavim  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #47
Ma snimka je fantasticna, ali problem mi je kombinacija  gimbal i quad, on bas nema snage sve to nositi. Bas sam mjerio, sami quad je 1150g, kad stavim batku 3S 5000 to je jos 400g i gimbal sa kamerom i kučistem jos 450g i eto ti 2kg. Kad letim tocno kuzim kak nema snage, trom je totalno, tih pola kile ga ubije. Neznam moram nesto bolje smislit, znam da je hexa najbolje rijesenje ali trenutno nemam za nju.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #48
Ako nemaš namjeru divljati, ovo je odlična kombinacija, dok te ne krene dalje za 6koptreom. Ja više volim laganu vožnju FPV nego rizičnu kroz drveće i grmlje. ;)
RC JAZO sa tim gimbalom voziti će mirno. Dvaput sam kruto vezao NEX5N na njega i leti. Jeste da autonomija sa 5000mAh je 5 min. To je oko 340g sa 16mm lećom. Tada se tromije kreće, ali kvaliteta slike je prioritet kod pejsažnih snimaka i videa.
Samo nastavi unapređivati sustav i šalji rezultate da uživamo u mirnim videima.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #49
Jazin quad je super jer odlican za fpv I snimanje. Nije mi problem trajanje leta, ali dok letim s gimbalom, motori doslovno vriste, a to nije ok. Sa 3S 5000 sam navuko 9min leta sto je ok. Jedino nisam probao 4S batku, znam da bi pomoglo. Drugi problem mi je CG, gimbal je toliko tezak da vuce quad naprijed I u gps modu, a sa batkom to nemogu kompenzirati. Pala mi je ideja da skratim prednji dio quada za cca 3cm I tako bi gimbal vec poceo od prednjih nogu, ali mi je zao frame-a ako ne uspije. Nesto cemo.smislit vec, snimat se mora:  8)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #50
Ako je JAZAVAC volja, može dizajnirati novu gornju i srednju ploču za RC JAZU. Čini mi se da je preuredio za svoj gimbail. Možda tražimo previše od RC JAZE. Prvenstveno je za GoPro podešen. A ništa, ići na novi dizajn. Izgleda bez 6-8 motora je mučenje za tu težinu.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #51
Jazin quad je super jer odlican za fpv I snimanje. Nije mi problem trajanje leta, ali dok letim s gimbalom, motori doslovno vriste, a to nije ok. Sa 3S 5000 sam navuko 9min leta sto je ok. Jedino nisam probao 4S batku, znam da bi pomoglo. Drugi problem mi je CG, gimbal je toliko tezak da vuce quad naprijed I u gps modu, a sa batkom to nemogu kompenzirati. Pala mi je ideja da skratim prednji dio quada za cca 3cm I tako bi gimbal vec poceo od prednjih nogu, ali mi je zao frame-a ako ne uspije. Nesto cemo.smislit vec, snimat se mora:  8)

jaci motori :) jesi probao sa vecim propelerima?

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #52
Ma znam da bi jači motori bili bolji i veči propovi, ali kad sam slagao quad bio je prvenstveno za FPV, tada nije ni bilo priče od gimbalima. Mada mi ionako ne stanu veči propovi od 10x4.5 na jazin quad.  Evo slika , pa mozda da netko dobar savjet. Kroky imam jos one tvoje pancake motore 4215 650kV sto sam uzeo od tebe, pa ako imas jos 2 komada mozda slozim hexu, sve ostalo imam

Evo slike jaze, mozda netko kaze neki pametni savjet

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #53
pa jednostavno,odi u bauhaus kupi aluprofile za 20kn i izreži si malo duže ruke pa onda probaj sa većim propovima ili sa večim motorima,iako nije loša ideja isprobat 4s bateriju prvo....nepotrebna je hexa za go pro i ostalo...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #54
nemam jbg, imao sam 4 komada... al cu imat za par dana 3530 1100kv-a motore, pa ak oces to probat... imam vec 4 na svom quadu, snage imaju, bez brige  :D

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #55
Ma zao mi je jer ih je Majk jedan dan prodavao ful povoljno, nisam stigao odreagirat i prodao ih je u par sati. Imam ta 4 motora i 6 reglera turnigy plush 30A. Tocno mi fale ta dva motora i onda bi isao slagati hexu. Vidio sam kako radi hexa od Elnina, teza je od mog quada 400g, a snage koliko hoces, brza , stabilna, totalno nesto drugo

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #56
NE TREBA TI HEXA TA 4 JAČA MOTORA SU ČIST DOVOLJNA!
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #57
Ako je JAZAVAC volja, može dizajnirati novu gornju i srednju ploču za RC JAZU. Čini mi se da je preuredio za svoj gimbail. Možda tražimo previše od RC JAZE. Prvenstveno je za GoPro podešen. A ništa, ići na novi dizajn. Izgleda bez 6-8 motora je mučenje za tu težinu.

Napravljeno je to več sa time je i snimana vojarna

evo par slika:



















Gdije su druge letjelice samo neki jazavci po forumu :)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #58
Eto! Jedino GoPro mora biti i FPV kamera. Ne vidim mjesto za malu FPV ili se može nafrljiti na gornju ploču? Ali onda smeta gimbail za osmatranje i vođenje RC JAZE?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #59
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.