Skip to main content

Topic: Mw build logs (Read 50243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mw build logs

Reply #165
I poletio je! Je da je bilo na prvom letu problema s otklonom motora koji je slucajno nastao tokom gradnje ali rjeseno je i avion super leti ali jos bolji je taj fenomenalan zvuk koji ja mislim nastaje zbog kfm profila i ovog rudera od stirodura [/size][/color][/size].Video ide kroz par dana.[/color]
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #166
Letjeti s ovim normalno a i naopacke je ziva fantazija a o zvuku koju stvaraju kfm2 i ovaj debeli ruder da i ne pricam ... Nisam nikad bio zadovoljan s nekim modelom kao s ovim.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #167
Bas mi je drago da ti je dobro ispao. Daj taj video da gledamo i čujemo :)
"Bolji" zvuk ti je samo znak da puno više "drag-a" stvara model. Nije to uvijek niti loše :)

Odg: Mw build logs

Reply #168
Objavio bih ja vec nekakav video i od ovog a i od aero meetinga u Osijeku da imam na cemu editovat materijal ... Moram otic do sefa u foto studio da tamo malo slozim vise taj silni materijal jer nisam jedna od onih osoba koja objavljuje video od 40 minuta u kojem se cuju razgovori i sotali nebitni zvukovi ... Ali sutra cu obecajem snimit jedan kadar cisto da se cuje zvuk.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #169
Jutros izvadim esc i dodam mu hladnjak kucne izrade i budem sretan sto to tako dobro izgleda a i sigurno bi funkcioniralo...I onda odem letit,spadne mi prop u polijetanju pa se sjetim malo vjere i svetaca ... -.-
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #170
Dali si provjerio da hladnjak zaista funkcionira? Mislim, ta plastika... nisam siguran koliko je termički provodna. Možda bi bilo bolje da taj rebrasti blok isječeš na manje blokove, malo zarežeš tu plastiku, i onda učvrstiš rebra na postojeću plohu metala. Ako imaš termalne paste dobro, ako ne - može i epoxidno ljepilo, samo neka bude ultratanko.


Žao mi je što vidim da ti je zvijer dobila po nosu. Nadam se da ćeš to popraviti i opet letjeti. Ja sam za sada 'prizemljen', zbog raznoraznih razloga...


LP,
milan
---

Odg: Mw build logs

Reply #171
Aluminijski je ovo hladnjak koji sam pricvrstio za esc vezicama sigurno ce odvodit toplotu,sto si tice pade ajde nema veze pokrpat cu ga samo me zivcira kad se takva glupost dezi radi neceg sto ja nisam kriv.A ti ces do kraja ove sezone poletjeti,siguran sam jer pratim sto radis i vidim da si ambiciozan ali razmisljas previse.Nekad je bolje iskljucit mozak,sklepaj avion,namjesti cg i letjet ce ne moras previse mozgatoko profila itd za to imas jos vremena dosta glavno je da poletis...Btw nemoj koristit bzvz epoxid na nekim nebitnim avionima,lijepi to plastikom iz onog pistolja,brzo uvati,dobro drzi i funkcionira. Lp Mario
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #172
Ma, nikad ja neću poletjeti. Koliko sam samo novaca utukao u materijal, a opet uvijek nešto fali. Bolje da sam kupio bixlera i letio...

EDIT: Ovo zadnje što sam pravi me dotuklo. Naizgled jednostavna izgradnja... ali ne leti nikako.

LP,
milan
---

Odg: Mw build logs

Reply #173
Da vidio sam,ajde kad imas vec fin set up za lagane avione,napravi si od deprona cessnicu nekakvu vidjt ces da ces poletjeti a ako en uspjes svrati do mene kad budes negdje u blizini.Znas di sam,deprona se uvijek ima tako da sklepat cemo nesto da i ti poletis,inace danas mi je jako dobar dan 1. slupam avion a onda 2. pukne mi ekran na mobu ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: Mw build logs

Reply #174
Avion popravljen,extremno dobro leti cak bolje radi akrobacije (za ne povjerovat) i tako letim i letim i avion se pretvori u jedrilicu ... Ja sletim,pogledam sta je bilo kad ono puko kabal jedan od motora pa daj -.-''.Btw hladnjak nevjerovatno dobro radi,ogrovna preporuka za sve koji mrze toplotu na svojim letjelicama!
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #175
Malo falilo da porušim banderu ... Prvi puta da sam!polupo avion a vratio se kuci sa osmijehom,smijeh je samo zato sto je avion udario u banderu i raspao se kao da je explodirao ... A uz to jos zvuk pucanja deprona pri punom gasu,bio je ovo jako dobar dan. :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #176
Ostao je citav drito tu di je bio preljepljen trakom...fina lekcija za drugo banderisanje :D

Odg: Mw build logs

Reply #177
Zed ... On da je bio cjeli polijepljen trakom nebi ovo prezivio haha Znas kako mi je zao sto nisam snimio ovo a mogo sam,bio je neki lik kraj mene jer ovo je izgledalo vise kao explozija nego udarac u banderu ...Hm ... Mozda mi se susjedi osvecuju?  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #178
Banderomrzac jedan!  :D


LP,
milan
---

Odg: Mw build logs

Reply #179
Nisam ja kriv ... hh ;) Inace posvađo sam se s klegama iz BiH jer njima nije zabavno kad netko objavi sliku skrsenog modela i oni to ne podrzavaju i za njih onaj tko radi s depronom i slicnim materijalima nije modelar ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa