Skip to main content

Topic: Multiplex parkmaster 3d (Read 10925 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Multiplex parkmaster 3d

Razlog zašto pokrećem ovu temu je zato što kad skupim novce, kupovao bi prvi 3d model.
Između acromastera i mpx extre je i parkmaster jedan od izbora.
Mislim da mi je parkmaster najbolji i da ću njega uzet.
Prednosti: napravljen je od elapora= izdržljiv i kad ga posijam lako ga popravim.
               Nije pre velik i lagan je.
Od vas molim mišljenja i preporuku za setup na kojemu mogu izvježbat lako hover.
Također ako tko ima za prodat kakav 3d model do 1200 mm u Zagrebu molim
ga da se javi u pp.

Hvala 
        Ivan
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #1
odlucis li se za parkmastera ovo je nezaobilazno stivo:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=886915&highlight=multiplex+parkmast


ja bi ti mozda preporucio ovo:

http://shop.lindinger.at/product_info.php?products_id=9700552

dobro odraden epo 3d avion za koji koliko vidim po forumima idu samo pohvale. pripaziti jer ima problem s nosom no to je koliko vidim uobicajeno za takve modele pa ni mpx PM nije posteden. kako god ovo si planiram uzeti za sitne guste jer je taman dimenzija da mozes i po parku s njim a nije kompliciran. ide u paketu s motorom i propom. trebas esc, servace i batku. ugl vidi sam kaj ti pase.eto tu mozes procitati puno o njemu:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1690026&highlight=techon+katana+epo


kaj se tice kvalitete, od kada sam uzeo funcuba i nanovo se uvjerio da su mpx zaista na prvom mjestu po kvaliteti onda to moze prevagnuti u izboru. kako god, ti vidi kaj ti treba. i pazi na izbor jer parkmasteri su laksi i samim time osjetljiviji na vjetar i vrijeme dok recimo acromaster vec moze vise izdrzati no zato je i veci iako ne puno.

kaj se tice setup-a to ce netko drugi  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #2
Puno hvala Žac, kad ga uzmeš javi i napiši kakav je i kako leti.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #3
za sada ga necu uzimati jer nemam vremena vjezbati 3d...a imam toliko modela da ni neznam kaj da letim...u toliko malo vremena koliko imam kad sam na GO  :'(
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #4
Ma nebum ga ni ja tak skoro uzeo, moram prvo skupit novce. :'(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #5
Ovo mi se super cini, iako je profilac.
AcroMaster je ipak klasu ozbiljniji, drukcije to leti. Parkmaster ni vrit ni mimo, ovaj EPO profilac za sto eura, taman.

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #6
Evo ga napokon kod mene. Setup je reyev( ne kinez) motor ima 270w
i previše za ovakav model,1200 3s , hitec serva 65 i 55 i esc 30a


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #7

Evo ga napokon kod mene. Setup je reyev( ne kinez) motor ima 270w
i previše za ovakav model,1200 3s , hitec serva 65 i 55 i esc 30a


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ajmo slike, maiden, idemoooo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #8
Meiden bude uskoro, možda i ovaj vikend u austriji, slike, jel mogu preko iphona stavljat na taptalk?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #9
Kako ne bi mogao!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #10
cestitam. super model.

na rcgroupsima si pogledaj njegov topic, ima zaista super savjeta kako ga unaprijediti.

uzivaj u modelu i ludorijama u zraku  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #11
Toki kad polijećeš?

Ekipa smrti je na travici vjerojatno oko pola pet, doleti!

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #12
hvala žac, ja sam u Aus do utorka tak da na žalost nemogu, da bar.
Javim se kad sam natrag :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #13
Kada ce to poletit?

Odg: Multiplex parkmaster 3d

Reply #14
Nikad, Zezam se. Sad sam se vratio iz aus, treba napravit još par sitnica i onda u zrak.
budem slike stavio i izvjestio s meidena.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki