Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 57035 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #75
nakon nekog vremena iznesi nam prednosti nad X8 modelom i prednosti X8 nad Skyhunterom... tvoja iskustva... ?

prvih par zapažanja

-jednostavno slijetanje i polijetanje (ni sa x8 nemam problema mada svi napominju da je to problematično )
-može letjeti jednako brzo kao x8 ali može i letjeti sporije od x8 (x8 hover brzina je oko 60km /h i leti brže )
-skyhunter dozvoljava  bolje manevarske karakteristike
-bolje leti nego x8 u uvjetima vjetra
-veća nosivost u korist skyhuntera (čak i proizvođać navodi da je avion beba tek kada se stavi batka 4s 10000 mah ,nisam to još isprobao ali budem uskoro)
-miran i stabilan let (i x8 je super)
-mogućnost nadogradnje kotaća za poljetanje i slijetanje
-skyhunteru treba manje mjesta za slijetanje


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #77
nisam testirao neka luda poniranja ali jako dobro . sa x8 sam se znao sjuriti sa kilometra visine prema dole sa preko 100km /h .neboj se stipe  za x8 izdržljiv je to avion .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #79
 :) :D

Imam jedan EDF slobodan ( hvala Varadero), 4s batke na putu, bit ce jos EDF.
Na Nurfu sam razmisljao o dva EDF, a XL bi mogao bez problema.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #80
Zlatko , frajer je sletio vrhunski... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #82
evo snimke sa današnjeg letuckanja .
avion me iz dana u dan sve više oduševljava , poljetanje , ubrzanje , penjanje , stabilnost i mirnoća prilikom leta , fantazija .
danas sam testirao 13x6 prop ali nisam zadovoljan , veća potrošnja , vibracije ,sporije ubrzanje  (na snimci do 2:34 je 13x6 nakon toga 12x7) , nakon toga sam vratio najbolju opciju 12x7 prop .
Super je stvar što se avion može stvarno super usporiti , pogledajte zadnje kadrove slijetanja treba mu mjesta malo više nego bixleru (neusporedivo manje nego kod x8).
Da i još jedna stvar nažalost najbolje snimke sa današnjeg leta nemogu pokazati je gopro2 kamerica zakazala .To je nažalost koliko ćujem češća pojava kada se koristi i kao kamera za fpv.
Jednostavno je snimila file ali se neda otvoriti .

sutra ću testirati let sa dvije batke 4s 5000 mah.

skyhunter sunset
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #84
Točno. Neda mi se bas po najvećoj luni.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #85
super ti to ide  :)

očito je skyhunter brži pa mu više paše 7'' za korak, dok je X8ici bolje pasala 6'',
dobro da imaš jedno i drugo pa si mogao probati i odabrati bolje :)

a ovo za gopro ti važi i za trojku, pred 2 tjedna mi se ugasila u zraku, u četvrtak također, a jučer se zblesirala pa sam morao i batku vaditi da ju restartam,
topline joj ne pašu, unatoč propuhu.
bit će bolje po zimi  :)


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #86
malo off topic..ako je toliko problema s gopro kamerama, zar za te novce NEMA neke druge varijante, pouzdanije ako nista drugo..barem je danas video tehnika toliko uznapredovala.

recimo tu u rusiji je totalni hit imati malu kameru u autu i snimati voznju. kamere su sve odreda HD, gabarita trecine gopro i snimaju jako dobro a cijenom daleko ispod gopro a opremljene svime-i punjac i drzac i sd kartica..ispitujem trziste pa javim kaj misle ljudi o tim kamerama..a pitam jel je gopro zaista jedina solucija kvalitetnog snimanja ili...pogotovo uz tako paprenu cijenu...
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #87

malo off topic..ako je toliko problema s gopro kamerama, zar za te novce NEMA neke druge varijante, pouzdanije ako nista drugo..barem je danas video tehnika toliko uznapredovala.

recimo tu u rusiji je totalni hit imati malu kameru u autu i snimati voznju. kamere su sve odreda HD, gabarita trecine gopro i snimaju jako dobro a cijenom daleko ispod gopro a opremljene svime-i punjac i drzac i sd kartica..ispitujem trziste pa javim kaj misle ljudi o tim kamerama..a pitam jel je gopro zaista jedina solucija kvalitetnog snimanja ili...pogotovo uz tako paprenu cijenu...

Kad je krenula digitalna fotografija zezo sam ja jednog pro fotografa jer je on imao 5 mpx fotic a ja 10. Pa mi je rekao da ali moj snima malo bolje megapixle od tvoje igracke... Naime on je imao dslr a ja sony cybdershot.

Ja imam gopro3 i isto hd keychain kameru ali te dvije snimke nemogu staviti u istu montazu koliko je bjesna razlika u kvaliteti snimke.

By the way, snimam 1080/60 i jos mi nije zastekala. Zasad.

Iako hero2 jednom je...