Skip to main content

Topic: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!? (Read 1858 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Imam problem sa mojim multirotorima, počeo sam sa FliteTest-ovim H-Quad-om i s njime sam letio dosta vremena, i odjednom samo je pao i trebao sam napraviti novi multirotor pa sam napravio T-kopter jer sam htio vidjeti kako trikopteri lete... uglavnom on je letio super, ali nakon nekog vremena iz stabilnog leta on je samo poludio isto kao i Quad i pao je, sada radim jos jedan H-Quad ali će i on vjerovatno pasti, čitao sam po nekim forumima da ovim pločicama smeta vrućina ali neznam dali je to točno, ali opet kad sam letio u hladu sve je bilo ok, a kad sam otišao na sunce i dok sam fpv opremu prikopčao, kad sam poletio on se već nije ponašao kao prije, i onda je pao, pa je sada moje pitanje: Dali je moguće da kontrolnim pločicama smeta stajati na suncu, i da li je moguće da zbog toga ne rade kako treba... Hvala vam unaprijed na odgovoru  :)
Youtube: RcPikiDu

Odg: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Reply #1
Dali ti je pločica izložena direkt na suncu? Ako je onda napravi nekakav pokrov, provjeri sve konektore i BEC koji je napaja.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Reply #2
Dali ti je pločica izložena direkt na suncu? Ako je onda napravi nekakav pokrov, provjeri sve konektore i BEC koji je napaja.

Da pločica je direktno izložena suncu to može biti razlog?
Youtube: RcPikiDu

Odg: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Reply #3
Na quadu koji letim srepfler i ja smo prije nekoliko dana kada je bilo 39 stupnjeva letjeli s nekoliko setova batki oko 50 minuta aktivnog hoovera.
kk2 nije pravila niti jedan problem.
Isto tako danas popodne s dva quada oko 40 minuta aktivnoga leta bez greške.
Provjeri sve spojeve.

Odg: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Reply #4
Na quadu koji letim srepfler i ja smo prije nekoliko dana kada je bilo 39 stupnjeva letjeli s nekoliko setova batki oko 50 minuta aktivnog hoovera.
kk2 nije pravila niti jedan problem.
Isto tako danas popodne s dva quada oko 40 minuta aktivnoga leta bez greške.
Provjeri sve spojeve.

Blago vama onda :) meni su spojevi svi ok, a  opet se nesto događa sa njom, dali je tvoja pločica pokrivena sa nečime? Da li je u hladu ili direktno na suncu?
Youtube: RcPikiDu

Odg: Da li je moguće da mojoj kk2 kontrolnoj pločici smeta vrućina?!?!?

Reply #5
Na slici imaš točnu poziciju kk2 pločice.Zaštičena je samo od mehaničkih oštečenja.