Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25610 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #135
Svi vi koji podrzavate ovakve prevare i slanje privatnih poruka samo da netko nebi dobio model,

ste obicna smrdljiva prevarantska govna, sabani i supci!

Kada netkome ides spustiti k***c, moras biti svjestan da ce ti se to vratiti jednom i da ces ti onda dobiti jednu veliku kurcinu u cvalje!

Onaj gore to sve vidi smradovi jedni!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #136
a fak, pa daj se malo saberi, ima i vece nepravde na svijetu

ak te toliko muci, odi u siriju malo pomozi, a ne ovdje zazivati gnjev svevisnjeg sa tastature:)


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #137
8) hehehehee ko sapunica..... 8)

Dva puta citam ispocetka i ne mogu vjerovati zasto se desava ova sapunica

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #138
Stvarno šteta da od hvale vrijedne wespenove inicijative došlo do običnog natezanja među nama. Ima ljudi koji si uopće ne mogu priuštiti rtf model i ovo bi za njih puno značilo a ne samo još jedan model na polici.

U svakom slučaju respekt wespen, nisam mogao vjerovati da se takva prilika za malog modelara može ukazati i u hrvatskoj. Stvarno jako pohvalno!
InnovationMatters

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #139
daj ne dizite spomenike levatu!!

da vam je do sirotinjskog modelarstva svaki bi mjesec skupili za jedan model IZDVOJIVSI SVATKO PO NEKIH 20KN A NE KAJ SADA KENJATE OVDJE SA NEKAKVOM COOL IDEJOM KOJU STE PRETVORILI U CISTU SPRDACINU! niste poklonili model od 500€  ;)

pun je vise qrac ovakvih "samilosnih" akcija koje gledamo svakodnevno, gdje se lihvari velicaju i slikaju s nekim sirotanovicem a zapravo su sami profitirali.

eto dobrotvori, imate ideju pa se iskazite-svaki mjesec natjecaj za NAJSIROTANSKIJU ispovjest, i onda lijepo svatko tko zeli dati kune lijepo se potpise u topik. i da vidis odjednom novih modela u zraku, mladih nada koje su zasjale zbog starih ugaslih nada...

pa da vidimo jel vas i dalje pere taj dobrociniteljski zanos ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #140
Ako te baš zanima ja sam jedan od onih koji si ne mogu priuštiti model, a opet navijam da mladi modelar dobije ovaj rtf kit. To što govoriš je dijelomično i istina, ali ne treba pljuvati po inicijativi kojom se barem pokušava pomoći mladom modelaru.

Ako smatraš da su svi ostali licemjerni pokreni svoju inicijativu da se skupi novac za takve akcije i imaš moju podršku.
InnovationMatters

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #141
Sad ste i Tokijevo ime umazali...svaka vam cast pravi ste igralci!

Toki naj se sekirat znamo svi da si dobar i posten decec!

Sta pises ti "Papagaj" 
svakom Loncu si Poklopac,

Toki je moj Prijatel i moj komentar nema savrseno veze sa njegovom licnosti,
on nema uticaja na glasove, iza svega stoji netko tko je mocan i moze da upravlja po zelji,
zasto ne,pa tako je svugdje ?

Nisam vama rekao, skoncentrirajte se!

Ova tema je zakon :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #142
Ok, ovo je stvarno  glupo već. Molio bi sve da jednostavno prestanu s postovima i svađom
u ovoj teme. Molim moderatore da onu drugu temu izbrišu jel je žalosno da uopće postoji tako nešto na
forumu. Ovako si samo uništavamo naš forum i ako ovako nastavimo, forum će vrlo brzo propast.
Nisam moderator ali sam morao ovo napisat. Toliko od mene, neću više ništa postat. Samo ću pratit temu da vidim ko će dobit nodel.
Pozdrav
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #143
Evo sada sam 100% siguran da je rijec o prevari!

Axman ima 22 glasa i na to nas kolega Mile1 mu da glas, a ostane i dalje22!

Strasno!

Iako se ne poznajemo prigovorit ću jer mislim da nemožeš ovak nešto napisati i ostati čist. Govoriš o prevari a spominješ kako znaš da je netko glasao za ovog i onog. Sam protiv sebe govoriš tako što znaš kako drugi glasuju. Ne želim time vrijeđati samo si pretjerao u postovima potpuno bespotrebno.
 
Pošto je nemoguće napraviti tajno glasovanje i spriječiti da se navija za ovog ili onog nebi trebalo iznositi ni teške riječi
Ako je u igri klub jasno je da će svi iz kluba glasovati za svog člana, tako da oni koji nisu u klubu neće imati šanse..
Nisam pratio ovu temu odpočetka i kako mi se ćini da je puno postova izbrisano tako da je teško sad znati što se točno dogodilo.
 
Ono što je proizašlo iz ovog je da se dvojica mladića nadaju modelu a na kraju ga možda ni jedan od njih neće dobiti i ostat će razočarani. Isto tako i onaj drugi ako samo jedan od njih dobije model jer će onaj koji izvisi dobiti samo gorak okus prevare a sve zbog toga jer se vodi ovakva svađa vođena svim i svačim samo ne time da se tim dečkima omogući da lete. Već je učinjena nepopravljiva šteta koju više nitko nemože popraviti.
 
Što se tiće Wespena neznam kako je on ispao za sve kriv, možda nisam nešto pročitao jer je obrisano. Jedno je sigurno trudio se Wespwn ili ne nikad neće moći svima udovoljiti. Vjerujem da je htio mogao je dat nekom klincu iz školice model za kojeg zna da nema love i da nije imao lošu namjeru kad je pokrenuo ovu temu. Blatiti Wespena koji nam je omogućio da nakon raspada starog FF imamo gdje piskarati ipak nije u redu jer sviđalo se to nekom ili ne Wespen je pridonio modelarstvu Hrvata. Ovim forumom, školicom i gurnuo helikoptere zajedno sa Robijem i Majkom tu gdje su danas.
 
A kad se počelo spominjati svevišnjeg onda treba spomenuti ne sudite da se i vama nebi sudilo.
 
Izgleda da vas sve zaboli kaj već 7 kvartal BDP u padu :)
 
Ak Linić ovo pročita mogel bi uvesti porez na modele a onda tek bude graje :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #144
Coljo i gradjanin, jos malo psovanja i vrijedjanja i ide ban....

(za gradjanina nista novo, vec je banan sa pola interneta)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #145
Javio se lihvar napokon.I opet s pametnom.Pa banaj ako te svrbi,jer ja ti ni tu ni igdje nebudem lizo paksu kao sto si tu radite.

A o tome kako tko radi po netu dalo bi se pricat..i tvojoj azurnosti i brizi oko toga kajti vodis ili uredujes..poput izrade banera recimo.pa tako i tu nisi razlicitiji.samo te tu neznaju..jos.no ako ne prije bar je sad razvidno.

I odjebite vise samnom i ovom temom.kad se nucite redu i kulturi mozemo zaigrat ponovo.

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #146
cini se da je kriza uzela maha,pa predlazem da se pocne skupljat neka lovica za modelare koji muku muce a htjeli bi letjet,mozda da se napravi neka akcija pa da skupimo nesto love i za klince a i za starije,ako ne lova mozemo skupit nes djelova pa poklonit deckima,za gradanina sam cuo da je stalno na livadi,vjerovatno covjek voli letjet,a i potrudio se sa pricom...kladim se da hrpa vas ima doma i starih stanica i motorceka i svega pomalo sto bi klincima dobro doslo za pocetak...a koliko vidim neki u ovoj temi imaju i vise nego sto mogu letit u sl.vrijeme....ajmo mudonje dosta filozofije..ja prvi poklanjam motoric...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #147
Da, zanimljivo je kako je ustvari sve riješeno a dalje sve izmiče kontroli i dalje se svi svađaju umjesto da naprave neki k***c.

Ajmo Hrvatiii! Svi bi pomagali, ali samo dok drugi gledaju. Skupite višak dijelova sastrane i idemo to riješit.
Moja ideja je bila da skupimo soma za dva Bixlera, ali samo jedan član se odazvao inicijativi. Tolko o tome da svi žele pomoć :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #148
ha, ha... bilo bi jako zanimljivo vidjeti forum kojeg bi otvorili građanin i coljo. budući da samo znaju pljuvati po svemu, nužno bi počeli pljuvati jedan po drugome, jer drugih, normalnih ljudi tamo uopće ne bi bilo.
 Sretno vam bilo !

P.s.
Građanin je do sada od kolega modelara dobio minimalno 3 (za koje ja znam) tri aviona na poklon. Vjerojatno je nesretan jer mu nije dosta.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #149
A ti pametnjakovicu jedi govna, kada sam se ja svadao osim sada u ovoj temi, i sada kada smo dosli do toga samo govorim da se ja ne svadam vec samo govorim da tu ima pokvarenih ljudi!

Wespen ti kazes da kada je moj kolega dao glas Axmanu, da je mozda netko obrisao svoj glas u isto vrijeme!

A sada te pitam kako je to moguce kada je Mile1 dao glas da je netko drugi svoj obrisao, kada u to vrijeme smo bili u temi samo Mile1 i ja?

Onda kada mislis objasniti zasto se islo prekrsiti pravilo nagradne igre i ubaciti neki klub bez price!

Isto tako su neki ljudi dobivali privatne poruke samo da neki nebi dobili taj komad stiropora!
Kako bi netko drukcije dobio 30 glasova prek noci!
Sramite se!

A vama Zac1970 cu samo reci da sve dobro procitate stare postove, pa cete shvatiti o cemu se radi! 
I da, ja inace zac vjerujem u boga i ne moram se bojati sto ga spominjem, vec bi se ovi prevaranti trebali bojati da ce im se to vratiti!

A ti Wespen slobodno me mozes obrisati s ovog foruma jel ti ja ne mislim lizati jajai supak kao drugi!
Tu si ti nakraju ispao u kurcu, pa ti meni mozes jedino polizati jaja!

Toliko od mene u ovoj temi supci!

Da se nebi uvrjedili posteni ljudi ovdje s ovog foruma, to ide samo ove picke prevarantske!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.