Skip to main content

Poll

STANICE - ANKETA

  • Spektrum DX6i + prijemnik - AR6210                            |  129.90 €
    7 (17.9%)
  • Hitec Optic 6 Sport + prijemnik OPTIMA 6                      |  144.90 €
    3 (7.7%)
  • Futaba 6J S-FHSS + prijemnik R2006GS                        |  175.50 €
    7 (17.9%)
  • GRAUPNER MX-12 HoTT + prijemnik HoTT GR-12            |  179.90 €
    3 (7.7%)
  • FrSky 2.4GHz ACCST TARANIS X9D                                |  172.25 $ (nedobavljivo)
    19 (48.7%)

Total Members Voted: 36

Voting closed: September 23, 2013, 03:58:45 pm

Topic: ANKETA - Koju stanicu biste kupili (Read 9088 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ANKETA - Koju stanicu biste kupili

Reply #45
Sve te stanice od 500eura lijepo izgledaju, ali si onda ja onak razmislim i shvatim da sam neki dan nasao motor za nissana 350z od 300konja i 30000 tisuca prijedenih kilometara za 500eura! Pa kako bi mogao onda dati za neku futabu 500eura znajuci da to neki kinez lemi, ne sa lemilicom, vec koda lemi sa zagrijanom sjekirom!


Odg: ANKETA - Koju stanicu biste kupili

Reply #47
Je!

Odg: ANKETA - Koju stanicu biste kupili

Reply #48
E recimo Jeti je jedino za kaj bi bacio toliku lovu, ali jednostavno zato što gledam njenu sliku jedno 20 puta na dan (osjetljiv sam na tako savršeni dizajn)...
I ja sam osjetljiv na savršen dizajn... recimo : Kim Kardashian...  :D :D :D :D

Planiram preradu kućišta svoj TG9, ciljam na slični look i zakrivljen kut palica. Ovo jednostavno nije ergonomski (pomicanje desne palice gore dolje kod rolling harriera) :P

Hoću reći da ne treba preveč brijat na hardveraj, nego uživat u letu i ne opterećivat se pretjerano je'l to Turnigy, Jeti ili nekaj treća.. Ak radi kak spada - to je to !!
 ;)
Živio !

Odg: ANKETA - Koju stanicu biste kupili

Reply #49
Gdje si ti to primijetio da se ja opterecujem :D

Samo ostavljam svoje stavove i iskustva :) a i zao mi je vidjet kad macan drlja chevapima po stanici od min.300€ :D hahaha